Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto

Tina

Rūšis Šuo
Vieta Vilnius
Lytis Patelė
Amžius 7-12 mėnesių
Veislė Mišrūnas
Sterilizacija/kastracija Neatlikta
Ūgio kategorija : Didelis (daugiau 60cm ties ketera) :
Kailio tipas Vidutinio ilgumo plaukas
Pagrindinė spalva Juoda

Susidomėjus ar kilus klausimų, kreipkitės į mus:

DOVANOJAMA, Vilnius

Labai skaudu…. Kai su džiaugsmų palydi į namus, pranašaudamas gražią ateitį ir tikėdamas visko, kas žadama, o neužilgo tam gyvūnui vėl reikia ieškoti naujų namų.

Jaunutė, apie 6-7 mėn. bučinių ir glamonių mėgėja, gražuolė, švelnaus kailiuko savininkė naujose paieškose.

Tina. Visada žmogaus dėmesio ištroškusi ir dėl to galinti padaryti beveik bet ką. Tik pradėjus ją glostyti, ji tuoj pat apsiverčia ant nugaros, taip parodydama, kaip jai patinka visi tie paglostymai, pamylavimai. Mėgsta būti apkabinama, pasodinta ant kelių, už tai iš karto aplaižo. Šiaip ji pakankamai rami, smalsi ir protinga, kol kas moka sėdėti, gulėti ir duoti penkis, tačiau yra visada atvira kitokių komandų išmokymui. Lauke Tina su pavadėliu vaikšto pakankamai gražiai, tačiau tik ir laukia progos, kada gavusi daugiau laisvės galės išsilakstyti ir išsižaisti. Jai labai patinka komfortas, mėgsta atsigulti visur, kur minkšta, tai gali būti kėdės, foteliai, įvairūs kilimėliai ar kartais net lova. Kai tik ji apsigyveno pas mus, turėjo šiokių tokių valgymo problemų, tačiau dabar valgo viską ir labai džiaugiasi net kokį kąsnelį nuo stalo pagriebusi.

_____________________________________________

 

Tina

Dvi sesutės buvo rastos prie parduotuvės netoli Lentvario. Viena jau džiugina savo šeimininkus savo vaikiškomis išdaigomis, o žavinga mažylė Tina vis dar ieško atsakingų šeimininkų 🙂.

Tina labai smalsi, meili, be galo linksma ir mylinti žmonės, nusiteikusi žaidimams vis veržiasi paskui vaikus. Bučinių ir glamonių mėgėja, švelnaus kailiuko savininkė 🙂 … Ji tarsi švarus popieriaus lapas, kurį vienas Jūsų gali pradėti pildyti, kuriat bendrą gyvenimo istoriją kartu.

Skiepyta, sučipuota, nukirmėlinta, turėtų augti didelė. Kreiptis 861818351 Ligita

 

 

 

Dvi sesutės – Ligė ir Gita rastos prie parduotuvės netoli Lentvario. Nebesigręžiodami atgal skubame ieškoti mažosioms damoms naujų šeimininkų. Mergaitės augs didelės ir gražios 🙂 Dėl sesučių kreiptis 867445140 Živilė