Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto

Braunis

Rūšis Katė
Vieta Vilnius
Lytis Patinas
Amžius 4-8 metai
Veislė Mišrūnas
Sterilizacija/kastracija Atlikta
Ūgio kategorija Mažas (iki 30cm ties ketera)
Kailio tipas Ilgaplaukis
Pagrindinė spalva Juoda

Susidomėjus ar kilus klausimų, kreipkitės į mus:

2018-02-05

Mūsų širdžių karalius – Braunis!

Kartais taip sunku rasti žodžius ir suregzti sakinius apie pačius geriausius ir gražiausius dalykus, nes tai papraščiausiai būna neapsakoma. Toks ir yra mūsų katinas Braunis – neįtikėtino švelnumo ir gerumo įsikūnijimas! Jis myli žmones, kates, net ir draugiškam šuniui kompaniją palaikytų su mielu noru. Braunis visada mūsų pavyzdingas katinas, kurį vežiojames į darželius ir mokyklas, kai reikia papasakoti vaikučiams apie prieglaudėlę ir jos šaunius gyventojus.
Grožio jam akivaizdu gamta irgi nepagailėjo! Kiekvienas auginantis pūkuotą katiną žino ką reiškia nuolatinis šukavimas ir kaip būna sunku, kai katės šukuotis nemėgsta, o Braunis grožio procedūras tiesiog dievina, jam tai nekelia jokio streso.
Vienintelis Braunio trūkumas, tai kad jam reikia būtinai valgyti veterinarinį maistą Urinary, kuris pasirūpina, kad šlapimo takuose nesirinktų “smėliukas”.
Jeigu svajojate apie katiną, kuris bus tikras draugas ir džiaugsme ir nelaimėje, skambinkite 867445140 Živilė

—————————————————————————————————–

2018-01-31

Mūsų globotinis Braunis nori dar kartelį prieš jus pasipuikuoti savo grožiu ir pakviesti jus apsvarstyti galimybę suteikti jam namus:))

Pasakiško meilumo, gerumo ir draugiškumo, visiškai atsipalaidavęs ir atsipūtęs katinėlis. Dievinantis žmogaus draugiją ir glostymus, mylavimus, buvimą ant rankų. Visus laimingas pasitiks, su visais pabendraus, prie visų prisiglaus. Be galo švelnus, minkštas pūkų kamuoliukas.

Valgo specialų maistelį Urinary.

Kas ieškote sau tokio tobulo draugo?
+370 674 45140 Živilė

—————————————————–

(Kačių kambary)

Braunis
 
Šiam puošniam ir be galo meiliam katinui labai reikia naujų namų. Veterinarai nustatė, kad kol kas jam būtinas specialus maistas, todėl prieglaudoje jis turi gyventi narve atskirtas nuo kitų kačių, kad neragautų jų maisto. Kviečiame jus pastebėti šį nuostabų katinuką ir suteikti jam tikrus namus.