Foto

Filipas

Rūšis Katė
Vieta Vilnius
Lytis Patinas
Amžius 1-3 metai
Veislė Mišrūnas
Sterilizacija/kastracija Atlikta
Ūgio kategorija Mažas (iki 30cm ties ketera)
Kailio tipas Ilgaplaukis
Pagrindinė spalva Juoda

Susidomėjus ar kilus klausimų, kreipkitės į mus:

Laukia namų Panoramos KIKOJE.
💞IEŠKOME NAMŲ Filipui 💞🐈
FILIPAS pateko į prieglaudą turėdamas daug parazitų, jis čiaudėjo ir snargliavo, vienos akies jau neturėjo, o likusi buvo labai pažeista. Akį pavyko išsaugoti, Filipas nors ir blogai, bet mato.
 
Filipas ramus katinėlis. Daug miega. Kai prieini prie jo šnypštelna, matyt, dar nedrąsu, bet kai pradedi glostyti, ima ir iškart atsipalaiduoja, ir , atrodo, taip ir prašo, dar pabūk su manim.
 
Nors Filipas ir blogai mato, namuose jis apsipras ir kuo puikiausiai orientuosis erdvėje. Jam labai reikia saugių ir labai jį mylinčių namų. Pastebėkit šį katinėlį. Jis apdovanos jus savo didžiule meile ir dėkingumu <3
+37067151274 Olga
 
Filip istorija čia: https://www.facebook.com/TautmilesPrieglaudele/photos/a.247609071920725/3361927213822213/?type=3&theater
P.S. Apsisprendusių padovanoti Filipui namus labai, labai prašysime paaukoti prieglaudai minimalią 20 Eur auką. Tiek maždaug kainuoja čipavimo, skiepijimo ir nukirmėlinimo procedūra. Taip padovanodami namus Filipui paliksite finansinį kraitelį kitai katei, kuri atvažiuos laukti savo namų į Filipo vietą.