Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto

Klėjas

Rūšis Katė
Vieta Vilnius
Lytis Patinas
Amžius 1-3 metai
Veislė Mišrūnas
Sterilizacija/kastracija Atlikta
Ūgio kategorija Mažas (iki 30cm ties ketera)
Kailio tipas Trumpaplaukis
Pagrindinė spalva Raina

Susidomėjus ar kilus klausimų, kreipkitės į mus:

KLĖJAS (apie 1,5 m.)
 
Ei,bičiuli iš anapus išmaniojo ekrano,šok i ratus ir lėk pas mane-kviečiu žaidimams kompanioną Pabodo man laukti draugų-jau virš metų sėdžiu tame nuobodžiame narve ir taaaaip nėr kas veikt Kartais,kai savanoriai tvarko mano namuką,išbėgęs pasislepiu po vonia-va ir pagaukit bent tokią pramogą susigalvoju bet jie žino mano silpnybes-pamojuoja kvepiančiu konservu ar dešryte ir susilydau, lekiu į pilvo puotą, pamiršęs visus žaidimus ir slėpynes Užtai mane pravardžiuoja Šmikiu, bet aš visai nepykstu, man netgi patinka, nors jau tapau truputį ramesnis – išaugau į cielą vyrą, mažiau išdaigų krečiu, o ir pasiglostymai vis labiau ima patikti
 
Neprastai ir atrodau – lietuviškieji rainiukai patys pačiausi!!! Toks puikus esu,tik niekaip nesulaukiu Draugo iš didžiosios raidės – ištikimo,suprantančio,kartu žaisiančio ir padėsiančio naujame pasaulyje,kur man viskas nepažįstama,kartais baugu, bet ir nepaprastai įdomu!!! Aūūū, kur TU????
 
Olga 8-671-51274, Vilnius
______________________________

 

 

2018-03-20

Dar kiek nedrąsus su žmogum, paimamas ant rankų bijo, bet jau toks juokingas padauža, kad net šmikiu pravardžiuojam jį :))

—————————————————————

Trijulė – du juodukai ir rainiukas (pas Ožiuką kambary)