Foto
Foto
Foto

Džeimsas Bondas

Rūšis Šuo
Vieta Vilnius
Lytis Patinas
Amžius daugiau 8 metų
Veislė Mišrūnas
Sterilizacija/kastracija Atlikta
Ūgio kategorija Mažas (iki 30cm ties ketera)
Kailio tipas Trumpaplaukis
Pagrindinė spalva Juoda Ruda

Susidomėjus ar kilus klausimų, kreipkitės į mus:

DŽEIMSUI BONDUI REIKIA NAMŲ!

Jeigu paklaustumėte manęs, koks yra tobulas šuo, nei sekundės negalvojusi sakyčiau, kad tai yra mūsų Džeimsas. Jis tiesiog tobulo charakterio, draugai jam yra ir maži, ir dideli žmogeliukai ar šuniukai. Nors visada linksmas, bet tuo pačiu ramus ir išauklėtas, su juo tikrai negėda išeiti į miestą, puikus kompanjonas bet kokiose situacijose 🙂

Galėčiau rašyti ir rašyti su šypsena veide koks jis nuostabus ir gražus, bet pakalbėkime ir apie tai kodėl jis vis dar prieglaudoje…..

Atsidūrė jis pas mus, mirus šeimininkams, o vis dar yra – nes jam jau 8 metai ir nėra tobulos sveikatos. Pagrindinės problemos yra snukučio trišakio nervo uždegimas, kuris paralyžavo pusę jo snukučio, tačiau jam didesnės žalos, apart to, kad tos pusės nelabai jaučia, nėra. Didžiausia bėdelė yra jo kepenys ir blužnis, dėl to jis nuolat gauna Epato papildus ir valgo specialų maistelį Hepatic.

Puikiai suprantame, kad pasiimti netobulos sveikatos šunį gali ir nori ne kiekvienas, tačiau aš negaliu susitaikyti su mintimi, kad Džeimsui reikės gyventi prieglaudoje visą likusį gyvenimą, nes žinau, kad jis kažkurį iš Jūsų gali padaryti be galo laimingu vien savo buvimu šalia.

Dalinkimės visi žinia, kad Džeimsas ieško namų ir padarykime stebuklą!

Taip pat labai prašome paramos Džeimsui Hepatic maistu ir konservais – jų galima nupirkti bet kurioje veterinarijos klinikoje.

Arba galite prisidėti prie jo išlaikymo paaukodami mūsų prieglaudai Všį „Tautmilės Globa“ įmonės kodas 302710895, LT677300010130362000, paskirtyje nurodykite ”Džeimsui Bondui”

https://www.paypal.me/tautmilesgloba

+370 671 51274 Olga, Vilnius