Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto

Džesis

Rūšis Šuo
Vieta Vilnius
Lytis Patinas
Amžius 4-8 metai
Veislė Mišrūnas
Sterilizacija/kastracija Atlikta
Ūgio kategorija Mažas (iki 30cm ties ketera)
Kailio tipas Trumpaplaukis
Pagrindinė spalva Balta

Susidomėjus ar kilus klausimų, kreipkitės į mus:

 

VIEŠASIS MEILĖS PRISIPAŽINIMAS

Nuo ko pradėti rytą? Nuo meilės istorijos 🙂 .

DŽESIS

Ši istorija prasidėjo daugiau nei prieš 2,5 metų: sutikau tave prieglaudoje, o ir iki šiol gyveni čia.

Pavergei mano širdį ne grožiu, nors iš tikrųjų esi be galo gražus šuo. Gal tas prisirišimas yra toks stiprus būtent todėl, kad tavo širdį reikėjo užkariauti?.. Su tavim tai neįvyksta staiga ir tikrai ne tą pačią dieną – tam reikėjo ilgesnio laiko tarpo, šiek tiek kantrybės, pastabumo, kad suprasčiau, kaip elgtis su tavim per tuos pirmus pasimatymus. Bet prisirišimui teprireikė vos kelių pasivaikščiojimų kartu ir mažiau nei mėnesio, kol pati tau, PABAISAI 😉 ,užsegiau pavadėlį.

Kuo ilgiau pažinojau tave, to labiau tu atsiskleisdavai, tuo artimesnis ir švelnesnis dareisi . Tau jau nepakakdavo vien mano ėjimo šalia tavęs, vis dažniau tu sustodavai ir žiūrėdavai prašydamas tiesiog buvimo šalia, paglostymo, apsikabinimo, pasikalbėjimo, bučinuko. Gal todėl kad jau perkopei savo paauglišką amžių ir tapai subrendusiu rimtu vyruku? Galbūt. Bet, manau, tiesiog atėjo ir tavo laikas. Kaip nevaidintum, kad tau tarp mūsų, savanorių, ir tarp kitų šunų gerai, tu vis tiek turi keliauti į SAVO NAMUS. O mes, tie, kas be galo tave mylim, linkime tau rasti tokią šeimą, kur būsi ne tik laukiamas, nes (be abejo) sužavėsi savo išvaizda, bet kur būsi suprastas tomis labai svarbiomis pirmomis dienomis, o tada …. tada tu rasi tą savo šunišką laimę, tada suprasi, kaip gera turėti tokią vietą, kur tapsi mylimas kaip esi mylimas čia, bet tai bus TIK TAVO vieta.

Taip – tu SPECIAL šuo 😉 . Turime garsiai pasakyti, kad tu žymiai atsargesnis su vyrais, kad tu nerodai susižavėjimo vaikais 😉 , bet….. nepaisant tavo suvaidintų pasirodymų mes puikiai žinome, kad tu lygiai taip pat pulsi jiems į glėbį kaip ir moterims, tik tam reikės trupučiuką daugiau laiko.

Džesi, tavo laikas jau senai atėjo, tik vis dar laukiame TO žmogaus. Jis turi būti toks beprotis kaip mes 😉 , bet tuo pačiu ir toks protingas, kad suprastų, jog iškaba „NELIESTI“ – tai ne nuosprendis, o tik laikina būsena.

Džesi… Tu turi suteikti progą pažinti ir pamilti tave TAM, kas nepabūgs priimti tave gyventi su savim po vienu stogu, ir kai likimas tau nusišypsos – tu turi išnaudoti savo šansą.

Myliu tave…. 🙂 Tavo V.

 

 

______________________________

 

 

 

 

Džesis

Hmmm… Džesis …. <3 pavergs bet kokią širdį – gražus, smalsus, mielas ir sportiškas, labai aktyvus rudaakis.

 

Ne iš karto prileidžiantis naujus žmones, su charakteriu. Labai atidžiai įsižiūri, atrodo, kad apdoroja informaciją apie žmogų kažkur savo „serveryje“… Po kelių pasimatymų leidžiasi būti paglostomas ir pakasomas. O tada jau atsiskleidžia : juda, bėga, straksi, žaidžia. Ir vis stebi – ar galima pasitikėti žmogumi, ar galima atsiskleisti dar labiau?.. Prie tų, kuriais pasitiki, glaudžiasi, aplaižo ir ….myli. Besąlygiškai, neatlygintinai, šuniškai ištikimai… bet nepatinkančius jam gali piktai aploti, bandyti kąsti. Gal tai gyvenimo ilgą laiką prieglaudoje, kur daug kitų šunų, pasekmė ir šito nebeliktų pradėjus gyventi savo namuose, su savo žmonėmis, kuriais išmoktų pasitikėti ir labai pamiltų, prie kurių prisirištų, kur turėtų savo erdvę, daug ramybės.

Draugauja su kai kuriais šunimis, dūksta su jais lauke. Labai tvarkingas, mokantis kantriai laukti savo vedžiojimo eilės. Puikiai prisitaikęs prieglaudoje, bet laukiantis savo šuniškos laimės : iškeistų narvą į guolį mylinčių šeimininkų namuose.

https://www.youtube.com/watch?v=SywYADD9RpI

https://www.youtube.com/edit?video_referrer=watch&video_id=tMloq-N8Aj4

Živilė +370 67445140 (nuo 11h iki 20h), Vilnius

Istorija: Gavome prašymą padėti Grigaičiuose klaidžiojančiam šuneliui.
Šunelis labai geras ir ramus, tik tikrai labai apleistas, purvinas…Bet čia tik iš išorės, pats šunelis labai draugiškas, smalsus, visai nedidelis, bus puikus šeimos draugas.
Istorijos pradžia https://www.facebook.com/photo.php?fbid=844301558918137&set=a.582801365068159.147116.246004585414507&type=1&theaterhttps://www.capitolmedical.com.ph/wp-content/

https://www.mededuinfo.com/themes/

https://pai-pps.iaingorontalo.ac.id/wp-content/

https://sbus.org.br/wp-content/

http://www.medytox.com/-/demo-slot/

https://pai-pps.iaingorontalo.ac.id/wp-content/themes/slot-demo/

https://rtp-slot-online-dan-volatilitas.powerappsportals.com/

https://live-sdy.simpel.pn-tenggarong.go.id/

https://spadegaming.simpel.pn-tenggarong.go.id/

https://bo-judi-togel.simpel.pn-tenggarong.go.id/

https://slot-seabank.simpel.pn-tenggarong.go.id/

https://slot-pulsa.simpel.pn-tenggarong.go.id/

https://bonus-new-member.simpel.pn-tenggarong.go.id/

https://sweet-bonanza.simpel.pn-tenggarong.go.id/

https://pgsoft.simpel.pn-tenggarong.go.id/

https://slot-ovo.simpel.pn-tenggarong.go.id/

https://slot-gacor.simpel.pn-tenggarong.go.id/

https://bocoran-admin-slot.simpel.pn-tenggarong.go.id/

https://trik-slot-gacor.simpel.pn-tenggarong.go.id/

https://starlight-princess.simpel.pn-tenggarong.go.id/

https://mahjong-ways-1-dan-2.powerappsportals.com/