Foto
Foto
Foto
Foto

Uoksė

Rūšis Šuo
Vieta Vilnius
Lytis Patelė
Amžius 1-3 metai
Veislė Mišrūnas
Sterilizacija/kastracija Neatlikta
Ūgio kategorija Mažas (iki 30cm ties ketera)
Kailio tipas Vidutinio ilgumo plaukas Šiurkščiaplaukis
Pagrindinė spalva Balta Ruda

Susidomėjus ar kilus klausimų, kreipkitės į mus:

<3 Ieškome namų Uoksei <3
 
Gražuolė Uoksė yra be galo švelnaus būdo – kai užsimano pasnausti, ieško žmogaus, kad susirangytų šalia, padėtų letenytę ir galvą ant kelių; paglostymo prašosi kišdama snukutį po delnu. Žaisminga – mėgsta pralėkti laukais daug ratų, mėgsta šelmiškai provokuoti šunis žaidimui – tai lėkdama atsitrenkia jiems į šoną, tai peršoka, tai užšoka…. Labai gražiai sutaria su kitais šunimis. Pakviesta skuodžia atgal prie žmogaus, žaidžia, linksminasi, uostinėja toli nenuklysdama. Ji labai sumani ir protinga – greitai mokosi komandų – jau moka sėdėti, gulėti, pašokti – ir tai per vieną trumpą pamoką įvaldyta. Su pavadėliu irgi gražiai vaikšto. Labai mėgsta ilgus pasivaikščiojimus. Jai labai patinka būti glostomai, prisiglausti.
 
Mašina važiuoti dar neįpratus. Turbūt niekad anksčiau nevažiavus ar retai važiavus – ir pykina, ir dreba, ir seilėjas 🙂 Dažniau važiuotų, matyt, priprastų. Jai kiek sunku išleisti žmones į darbą, sukaukia kelis kartus išlydėdama. Grįžusius labai džiaugsmingai pasitinka. Labai tvarkingai elgiasi namuose.
 
Uoksei apie 1 m. Nedidukė. Ji čipuota ir skiepyta. Su būsimais šeimininkais bus pasirašoma dovanojimo sutartis. Norinčių padovanoti Uoksei prašysime paaukoti prieglaudai 27 Eur, tiek kainavo jos čipavimas ir skiepas, taip padovanodami namus Uoksei, paliksite kraitelį kitam prieglaudos globotiniui.
868526650 Neringa, Vilnius
 
(https://www.facebook.com/TautmilesPrieglaudele/photos/pcb.3753877434627187/3753873371294260/)

—————————————————

2020-08-15

Kas pametėt? Porą dienų klaidžiojo prie Dvarčionių maksimos. Prisirišo prie vietos išgeriančio žmogaus ir visur jį sekiojo. Su antkakliu ir nutrūkusio pavadžio gabaliuku. Labai draugiška, labai miela. Dabar prieglaudos globoje. 868526650, Neringa