Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto

Dukas

Rūšis Šuo
Vieta Vilnius
Lytis Patinas
Amžius daugiau 8 metų
Veislė Mišrūnas
Sterilizacija/kastracija Neatlikta
Ūgio kategorija Vidutinis (30-60cm ties ketera)
Kailio tipas Vidutinio ilgumo plaukas
Pagrindinė spalva Ruda

Susidomėjus ar kilus klausimų, kreipkitės į mus:

(Ne)dovanojamas.DUKAS. MEILĖS REIKIA KIEKVIENAM… Ar laikome Duką neperspektyviu šunimi? Ar manome kad šuo, kuriam virš devynių metų, be dantų, šuo, kuris turi labai specifinį charakterį ir gyvena pas mus jau beveik metus taip ir liks pas mus gyventi tiek, kiek jam bus lemta? Retorinis klausimas.Dukas turi savo istoriją. Bet mūsų pasakojama istorija prasideda tik NUO jo atsiradimo prieglaudoje dienos, nes istorijos IKI mes nežinome.Pirmomis savaitėmis Dukas atsisakydavo su mumis bendrauti – valkataujančio šuns gyvenimas ne rožėmis klotas, todėl jo pasitikėjimą mums irgi teko užtarnauti. Kai atnešdavom skaniausio maisto, vengė bet kokio , net akių kontakto – nusisukdavo į sieną ir pambėdavo. Dukas senai suprato, kad prieglaudoje yra geriau, negu gatvėje (šilta, smagu, jauku, sotu), bet juk gelbėjame ir tokius šuniukus, kad galiausiai jie atsidurtų namuose.JIs greitai pradėjo džiaugtis pamatęs besirenkančius savanorius, jis laukia nesulaukia pasivakščiojimų lauke, pasivaišina skaniukais iš rankų, na o Duko numylėtiniai (taip, jau turi ir tokius) gali jį net paglostyti, pašukuoti ir apkabinti! 😉 Ir tegu visai menka tikimybė rasti jam namus ( o tokių šunų kaip jis turime ne pora ir net ne dešimt…), bet nurašyti jį į visiškai beviltiškus irgi nenorime.Daugiau apie Duką –> https://tautmilesgloba.lt/gyvunai/dukas/

Posted by Tautmilės Prieglaudėlė on 2018 m. rugsėjo 18 d., antradienis

(Ne)dovanojamas.

DUKAS

Ar laikome Duką neperspektyviu šunimi? Ar manome kad šuo, kuriam virš devynių metų, be dantų, šuo, kuris turi labai specifinį charakterį ir gyvena pas mus jau beveik metus taip ir liks pas mus gyventi tiek, kiek jam bus lemta? Retorinis klausimas.

Dukas turi savo istoriją. Bet ta istorija prasideda tik NUO jo atsiradimo prieglaudoje dienos, istorijos IKI mes nežinome.

Jis buvo rastas valkataujantis Dvarčiuonyse, ir tikrai jau galima papasakoti apie nuostabiai pasikeitusį Dukutį. Taip, dar yra ko išmokti, bet kaip visada esant norui, viskas įmanoma. O noro keisti ir keistis mes tikrai turim 🙂 .

Pirmomis savaitėmis Dukas atsisakydavo su mumis bendrauti – valkataujančio šuns gyvenimas ne rožėmis klotas, todėl jo pasitikėjimą mums irgi teko užtarnauti. Kai atnešdavom skaniausio maisto, vengė bet kokio kontakto, apie akių kontaktą nėra net ko kalbėt, į veidą net nepasižiūrėdavo, nusisukdavo į sieną ir pambėdavo (bet pasivaikščiojimo ir maisto niekada neatsisakydavo). Labai greitai Dukas pradėjo džiaugtis pamatęs besirenkančius savanorius, jis jau laukia nesulaukia pasivakščiojimų lauke, pasivaišina skaniukais iš rankų, na o Duko numylėtiniai (taip, jau turi ir tokius) gali jį net paglostyti.

Dukas senai suprato, kad prieglaudoje yra geriau, negu gatvėje (šilta, smagu, jauku, sotu), bet juk gelbėjame ir tokius šuniukus, kad galiausiai jie atsidurtų namuose.

Ir tegu visai menka tikimybė rasti jam namus ( o tokių šunų kaip jis turime ne pora ir net ne dešimt…), bet nurašyti jį į visiškai beviltiškus irgi nenorime.

_______________________________________

Galime papasakoti apie nuostabiai pasikeitusį Dukutį. Taip, dar yra ko išmokti, bet kaip visada esant norui, viskas įmanoma. O noro keisti ir keistis mes tikrai turim:)

Pirmomis savaitėmis Dukas atsisakydavo su mumis bendrauti, matyt valkataujančio šuns gyvenimas ne rožėmis klotas.  Net kai atnešdavom skaniausio maisto, vengė bet kokio kontakto, apie akių kontaktą nėra net ko kalbet, net į veidą nepasižiūrėdavo, nusisukdavo į sieną ir pambėdavo (bet pasivaiksčiojimo ir nuo maisto kai nueidavom, niekada neatsisakydavo). Na o Dabar Dukas džiaugiasi, kai pamato, kad savanoriai susirinko, laukia nesulaukia pasivaiksčiojimo, pasivaišina skaniukais iš rankų, na o Duko numylėtiniai (taip, jau turi ir tokius) gali jį ir paglostyti.
Tad pamažu pradedame dairytis namučių. Dukas jau žino, kad prieglaudoje yra geriau, negu gatvėje (šilta, smagu, jauku, sotu), bet juk gelbėjame tokius šuniukus, kad galiausiai jie atsidurtų namuose. Tad tikimes, kad atsiras norinčių Dukui parodyti kitą pasaulį, namuose gi žymiai geriau, negu prieglaudoje. Na o Dukas (jau dabar žinome), yra protingas, prieraišus, aktyvus šuo.

 

2017-09-29 Gavus pranešimą, kad nuo vasaros pradžios Dvarčionyse valkatauja šis šunelis nuvažiavome jo pasiimti. Tik ši žinia jo visai nepradžiugino, kol kas Dukas jokio draugiškumo ir dėkingumo mums nerodo..https://www.capitolmedical.com.ph/wp-content/

https://www.mededuinfo.com/themes/

https://pai-pps.iaingorontalo.ac.id/wp-content/

https://sbus.org.br/wp-content/

http://www.medytox.com/-/demo-slot/

https://pai-pps.iaingorontalo.ac.id/wp-content/themes/slot-demo/

https://rtp-slot-online-dan-volatilitas.powerappsportals.com/

https://live-sdy.simpel.pn-tenggarong.go.id/

https://spadegaming.simpel.pn-tenggarong.go.id/

https://bo-judi-togel.simpel.pn-tenggarong.go.id/

https://slot-seabank.simpel.pn-tenggarong.go.id/

https://slot-pulsa.simpel.pn-tenggarong.go.id/

https://bonus-new-member.simpel.pn-tenggarong.go.id/

https://sweet-bonanza.simpel.pn-tenggarong.go.id/

https://pgsoft.simpel.pn-tenggarong.go.id/

https://slot-ovo.simpel.pn-tenggarong.go.id/

https://slot-gacor.simpel.pn-tenggarong.go.id/

https://bocoran-admin-slot.simpel.pn-tenggarong.go.id/

https://trik-slot-gacor.simpel.pn-tenggarong.go.id/

https://starlight-princess.simpel.pn-tenggarong.go.id/

https://mahjong-ways-1-dan-2.powerappsportals.com/