Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto

Tapis (Debesėliai 1)

Rūšis Katė
Vieta Vilnius
Lytis Patinas
Amžius 4-6 mėnesiai
Veislė Mišrūnas
Sterilizacija/kastracija Neatlikta
Ūgio kategorija Mažas (iki 30cm ties ketera)
Kailio tipas Trumpaplaukis
Pagrindinė spalva Raina

Susidomėjus ar kilus klausimų, kreipkitės į mus:

2018-01-30

Tapukas Kontaktukas

kontaktinės improvizacijos principus tobulai įvaldęs katinukas:))
Koks pasigėrėtinas savo kūno pajutimas, koks judesių grakštumas! Koks atsipalaidavimas, žaismingumas, laisvumas. Koks pozityvumas! Koks smalsumas! Stebiu ir mokausi:)))

ATNAUJINAM namų paieškas! Neringa +370 685 26650

Tapukas pakliuvo į prieglaudą viruso pažeistomis, pūlių sulipintomis akutėmis. Atkeliavo pas mane į laikiną globą, gavo daug antibiotikų, sparčiai taisėsi. Tapio akelės mato, bet jos greičiausiai taip ir liks žydrai padabintos – viena tik vos vos, kita kur kas stipriau. Jis labai tvarkingas katinėlis, dievinantis žuvį. Tik pajunta žuvies kvapą ir prasideda serenados palei kojas :))) Gavęs didesnį gabalėlį žuvies/mėsos, pasijunta tikru plėšrūnu – svaido jį į orą, lakioja lyg ledo ritulį žaisdamas po kambarį, juokingą pasitenkinimo garsą leisdamas. O nuo medaus kvapo pasišiaušęs, supykęs atšoka:)) Jau išmoko užšokti ant kelių nesuleisdamas nagų, ir žaisdamas nebesidrasko. Žaidžia su viskuo, kas juda ar ką gali pajudinti, tad jei nesinori, kad ką judintų ar kur liptų, geriau viską sustatyti taip, kad nepasiektų, arba aptepti medum:)). Bet šiaip tai jis supratingas kačiukas – vieną kartą užsivertęs ant savęs gėlės vazoną, daugiau nebebando įkopti į gėlės viršūnę:))

Labai jam patinka būti myluojamam, bučiuojamam. Būna dūksta, žaidžia sau vienas ar miega kur nuošaliai, tik staiga, žiūrėk, atlekia visas murkdamas kaip traktoriukas ir toks švelnus, švelnus, meilus rangosi šalia ir ramina savo murkimu:)) Taip ir norisi jį kuo arčiau savęs glausti:) Laikinoje globoje gyvena su dviem suaugusiais šunimis. Puikiausiai jaučiasi jų draugijoje. Kelias dienas svečiuose lankėsi ir mažylis šunelis. Ir su tuo rado kalbą. Kūliais vertėsi žaisdami. Grįžtu namo su šunimis ar viena, skuba pasitikti, miauksi laimingas. Jam labai patinka žmogaus draugija, ir miegoti mėgsta kur netoli žmogaus ar šuns įsitaisęs.

Šis nuostabus katinėlis ieško labai jį mylėsiančių ir į jo akeles kaip į ypatingą, išskirtinį jo bruožą žiūrėsiančių naujų šeimos narių.

Dar laukia antras skiepas ir pasirodymas akių gydytojai.

—————————————————————————————————————————————

2018-01-16

Neįsivaizduojat koks tobulas Tapis katinėlis!!! Dar į akytes lašinami Gentamicin ir Hylo-Care lašeliai kelis kartus per dieną. Akytes stebi Toto vet. gydytoja. Jau kartą paskiepytas. Po savaitės gaus ir antrą skiepą. Neringa +370 685 26650

2017-12-17

Tapis
 
Šis rainiukas pakliuvo į prieglaudą su viruso pažeistomis, pūlių sulipintomis akutėmis. Perduotas į laikiną globą savanorės namuose, gaudamas antibiotikų, pradėjo sparčiai taisytis. Tapio akelės mato, bet jos taip ir liks žydrai padabintos – viena tik šiek tiek, kita kur kas stipriau. Jis labai tvarkingas katinėlis, dievinantis tuną ir krabų lazdeles. Dėl jų galėtų turbūt ir lambadą sušokti :))) Jau išmoko užšokti ant kelių nesuleisdamas nagų, neapdraskydamas, švelniai, grakščiai. Jam labai patinka būti myluojamam, bučiuojamam. Būna dūksta, žaidžia sau vienas, tik staiga užsimano švelnumo ir tada nejučia tik strikt ant kelių murkdamas kaip traktoriukas ir toks švelnus, švelnus rangosi mėgaudamasis glostymu pilvą į viršų išvertęs :)) Taip ir norisi jį kuo arčiau savęs glausti 🙂 Laikinoje globoje gyvena su dviem suaugusiais šunimis. Puikiausiai jaučiasi jų draugijoje. Kelias dienas svečiuose lankėsi ir mažylis šunelis. Ir su tuo rado kalbą. Kūliais vertėsi žaisdami. Grįžusius namo žmones ir šunis skuba pasitikti, miauksi laimingas, kad grįžai. Jam labai patinka žmogaus draugija, ir miegoti mėgsta kur netoli žmogaus ar šuns įsitaisęs. Šis nuostabus katinėlis ieško labai jį mylėsiančių ir į jo akeles kaip į ypatingą, išskirtinį jo bruožą žiūrėsiančių žmonių. Neringa +370 685 26650

 

—————————————————————————————————

Du broliukai, rasti prie prieglaudos durų dėžutėje su baisiai supūliavusiomis akimis.