Foto

Bučkė

Rūšis Šuo
Vieta Vilnius
Lytis Patelė
Amžius 1-3 mėnesiai
Veislė Mišrūnas
Sterilizacija/kastracija Neatlikta
Ūgio kategorija Mažas (iki 30cm ties ketera)
Kailio tipas Trumpaplaukis
Pagrindinė spalva Ruda

Susidomėjus ar kilus klausimų, kreipkitės į mus:

<3 Ieškome namų Auros 8-tukui <3
 
Mūsų globotinė Aura laikinoje namų globoje ramiai ir saugiai augina savo mažuosius. Mažyliams jau 5 savaitės. Pradedame ieškoti namų, bet iškeliauti į naujus namus galės tik po poros savaičių, kai bus nukirminti, paskiepyti ir sučipuoti. Pasidalino po lygiai – 4 kalytės, 4 patinėliai. Augs greičiausiai iki vidutinio dydžio. Imbieras, Dobilas, Medutis ir Bučkė bus nedidelio ūgio su trumpesnėm letenelėm kaip mama. Smilga, Slėnis, Tofu ir Upė –bus aukštesni, ilgesnių letenų.
 
Smilga viena aktyviausių, tyrinėtoja. Visur viską patikrina, pirma pradeda žaisti.
 
Imbieras ir Medutis lyg maži teddy meškiukai. Labai žaismingi, mielučiai iki begalybės, ramesnio būdo, nors žaidžia taip pat mielai, kaip ir kiti. Medutis yra mažiausias patinėlis, pats ramiausias.
 
Slėnis ir Dobilas labai aktyvūs berniukai. Dobilas mažesnio ūgio, bet nuo brolio neatsilieka. Pirmi pradeda žaidimus, nepraleidžia progos pagauti pro šalį einančių giminaičių uodegų ar ausų. Abudu energijos užtaisai, žaidžia iki kol užmiega.
 
Tofu visada pirma. Pirma atsimerkė, pirma pabėgo iš guolio, pirma rando išėjimą iš aptvaro. Tofu jau rado namus.
 
Bučkė bus mažiausia panelė. Nors mažo ūgio, niekam neleis save skriausti bei žaisdama nenusileidžia kitiems. Bučkė jau rado namus.
 
Upė viena drąsiausių. Pirma pradėjo keliauti po namus, nebijo didesnių augintinių. Visada susiranda veiklos, dažnai viena ir kol visi miega. Upė jau turi namus.
 
+370 671 51274 Olga