Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto

Bitutė rezervuota

Rūšis Šuo
Vieta Vilnius
Lytis Patelė
Amžius 1-3 metai
Veislė Mišrūnas
Sterilizacija/kastracija Atlikta
Ūgio kategorija Mažas (iki 30cm ties ketera)
Kailio tipas Trumpaplaukis
Pagrindinė spalva Ruda

Susidomėjus ar kilus klausimų, kreipkitės į mus:

Bitė

Esu maža spurgytė, rasta prieš metus Nemenčinės miškuose kartu su savo mamytė Mirta.

Ar nebūtume išsigandę atsidūrę miške visiškai vieni?… Miške, kur gali būti drėgna ir šalta, kur beržas šlama, šakos po letenom traška, kur net vabaliukai ir varlytės atrodo be galo grėsmingai tokioms mažylėms kaip mes, o naktinių paukščių giedojimas verčia pasislėpti dar labiau į kokį neužimtą miško žvėries urvelį… Tik garsai. Nei maisto, nei žmogaus, kuris pasirūpintų tais, kurie negimę gyventi miške.
Patekome į prieglaudos sodybą, bet taip sunku visiškai atsipalaiduoti ir patikėti, kad jau niekada nebusime papildoma burna, kad niekada neužimsime kampelio, kuris mums nepriklauso… Žinau, kad atsivertę prieglaudos puslapį ne viena akių pora matė mūsų nuotraukas, bet ar per nuotraukas galima pamatyti širdį?… Širdį, kuri virpa vos pamačius žmogų. Iš baimės. Iš vilties.

„Persikraustėm“ į Rasų g. – taip tikimybė rasti namus turėtų būti didesnė. Mes labai stengiamės ! Mes norime kad mus pastebėtų – mažas, neišsiskiriančias ypatingu grožiu, baiščias, bet lygiai taip pat kaip ir visi kiti norinčias turėti tą, kuris visam laikui nuimtų tuos baimės būrtus, kuris visam išvaduotų iš nevilties gniaužtų, kuris mylėtų taip, kad būtume tikros, kad nuo šiuol ir visam laikui busime saugios.

Taip, mes dar nebėgame pasitikti žmonių, bet mielai einame šalia. Ir net jei man sielos gilumoje būna nors kiek neramu, mano krutanti uodega pasako daugiau nei aš pati norėčiau kartais pasakyti – aš pasitikiu! Aš noriu pažinti žmogų, noriu žaisti, nori būti imama ant rankų, noriu girdėti žmogaus širdies plakimą ir tada mano širdutė visiškai nurimsta.

Žmonės ateina, praeidami pro mūsų voljeriuką neužsilaiko, nerodo noro paimti į rankas, priglausti ir pajusti… O mes irgi laukiame savo žmogaus! Mums nesvarbu kaip jis atrodys, kur jis gyvena, kiek uždirba, mums svarbu, kad jis pasakytų: „ Aš padarysiu viską, kad jos žinotų kad yra mylimos, kad taptų drąsios, žaismingos. Ir aš visada busiu šalia“.

+370 674 45140 Živilė

 

______________________________________________

 

 

2018-02-14

Persikraustė į prieglaudos padalinį Vilniuje, Rasų g. 39. Laukiame jūsų susipažinti su ja! +370 674 45140 Živilė

————————————————————————————————————————————-

2017-12-12

Bitutė

Pažiūrėjus į ją sakytum, kad dar visai mažutis šuniukas, bet visai jau ne mažutis. Jau visiškai suaugusi ir susiformavusi smulkutė, trumpakojė, nedidukė panelytė. Švelni, kiek atsargi bendraudama su žmogumi, stengiasi išvengti būti paimta į glėbį, bet tuo pačiu lyg žaisdama vizgina uodegytę ir kviečia pagriebti ją į glėbį ir pamyluoti, o tada sprunka visa šypsodamas. Nuostabi ji mažutė šunytė. Kuris padovanosite jai namus ir savo meilę? Šiuo metu ji gyvena prieglaudos sodyboje prie Medininkų. Jau sterilizuota. Jei norite su ja susipažinti, skambinkite Tautmilei +370 620 94523.

——————————————————————————————————————————————————————

 

Bitutė

Nemenčinėje rasta šiek tiek baikšti jauna kalytė Mirta su vaikeliu Bitute. Bitutė irgi patelė ir irgi šiek tiek baikšti. Labai mielos abi ir kokios gražios. Nedidukės. Jei norite susipažinti, skambinkite Tautmilei +370 620 94523, Živilė +370 674 45140.