Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto

Bingo

Rūšis Šuo
Vieta Vilnius
Lytis Patinas
Amžius 4-8 metai
Veislė Mišrūnas
Sterilizacija/kastracija Atlikta
Ūgio kategorija Vidutinis (30-60cm ties ketera)
Kailio tipas Vidutinio ilgumo plaukas
Pagrindinė spalva Smėlinė

Susidomėjus ar kilus klausimų, kreipkitės į mus:

Bingo buvo rastas pasimetęs Antakalnyje, Vileišio gatvėje. Šeimininkai taip ir neatsirado, todėl ieškome jam naujos šeimos.

Deja, bet dar jaunas Bingo yra beveik aklas, nors to nepasakysi, kai pagauni jo žvilgsnį, nukreiptą tiesiai į akis. Dievina „pypsinčius“  žaislus ir kvepiančius skanėstus, labai tvarkingas, kantrus – išlaukia savo pasivaikščiojimo laiko, smalsus lauke, bet reikėtų žinoti, kad jo atveju (gal dėl aklumo) jis atsargesnis prisileidžiant naujus žmones, todėl nereikėtų iš karto pulti jo glamonėti, o leisti jam priprasti prie žmogaus, pauostyti. O gal taip yra paprasčiausiai dėl to, kad mažai tematė švelnumo per savo gyvenimą?…

Iš tikrųjų jis yra labai mielas ir geras šunelis, kuris nusipelnė gražios ir mylinčios šeimos.

Kai pasirenkate šunį, naują šeimos narį, tarsi atsiduriate kelių sankryžoje: vienas kelias gali atrodyti lygus ir tiesus, kitas vingiuotas ir duobėtas. Bet niekada negalite būti tikri, kas laukia Jūsų už posūkio. Reikia suprasti, kad gali tekti susidurti su kažkokiais sunkumais, įdėti kažkiek pastangų ir būti kantriems, o tai pareikalaus laiko. Bet praėjus šiek tiek laikui, suprasite, kad padarėte kažką gero ir svarbaus, o savo pastangų dėka turėsite nuostabų draugą. To įrodymas – „beviltiškais“ vadintų šunų ir kačių, jau radusių savo namus, skaičius!

Kreiptis +37067445140 Živilė