Foto
Foto

Bebriukas

Rūšis Šuo
Vieta Vilnius
Lytis Patinas
Amžius daugiau 8 metų
Veislė Mišrūnas
Sterilizacija/kastracija Neatlikta
Ūgio kategorija Mažas (iki 30cm ties ketera)
Kailio tipas Vidutinio ilgumo plaukas
Pagrindinė spalva Ruda

Susidomėjus ar kilus klausimų, kreipkitės į mus:

Birelių Bebriukas
 
Kartais atsitinka taip, kad radinyje net sunku atpažinti kažkokį konkretų padarėlį: sunkiai judantis, kailis panašus į seną, gerai padėvėtą ir viską mačiusį šepetį, o po visu tuo slypi akys, ieškančios bent kiek šviesos, ir senai pamiršusiame švelnius prisilietimus kūnelyje plakanti širdis.
 
Po kelių valandų šunų kailio stilisto darbo :), pažiūrėjus į neatpažįstamai pasikeitusį Birelių nusivalkatavusį padarėlį jau drąsiai galima buvo atpažinti šunį senjorą.
 
Bebriukas (nes po kirpimo tapo matomos net tik šuniuko akys 😀 ) gyvena pas mus nuo balandžio mėnesio. Iš pradžių buvo gana įsitempęs, kad ištiestum ranką tam, kad jį paimti iš narvelio, reikėjo prikaupti drąsos 😉 . Bet vos keliolika dienų ir … Bebriukas jau vizgina uodegą, pats su malonumu lipa ant rankų prašomas būti išneštu į lauką. Lauke lėtas, bet vis dar norintis atrodyti energingu, trepsi kojytėmis lyg įgavęs antrą kvėpavimą, o grįžęs gražiai išsitiesia narvelyje ir ramiai, prigulęs ant šoniuko, stebi aplinką.
 
Bebriukas senjoras, jam virš 10 metų. Tokie šunys randa namus išskirtiniais, labai retais atvejais, todėl puikiai suprantame, kad Bebriukas liks pas mums iki paskutinio jo atodūsio – mylėsime ir rūpinsimės juo už visus tuos metus, gyventus be meilės.
 
Ko prašysime iš Jūsų? Paramos jo išlaikymui. Turime mažai iliuzijų, kad kada nors atsiras žmogus, norintis jį priglausti, gydyti bei prižiūrėti, todėl Bebriukas turi TIK… visus mus 🙂 . Mes negalime jam nupirkti naujų namų, bet pagal galimybę galime prisidėti prie jo orios senatvės.
 
Norintis padėti gali paaukoti į mūsų prieglaudėlės sąskaitą – Všį „Tautmilės Globa“ įmonės kodas 302710895, LT677300010130362000, paskirtyje nurodžius “Bebriukui” Paypal:Tautmile@gmail.com PAYPAL*TAUTMILESGL