Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto

Astra

Rūšis Šuo
Vieta Vilnius
Lytis Patelė
Amžius 4-8 metai
Veislė Mišrūnas
Sterilizacija/kastracija Atlikta
Ūgio kategorija Vidutinis (30-60cm ties ketera)
Kailio tipas Vidutinio ilgumo plaukas
Pagrindinė spalva Ruda

Susidomėjus ar kilus klausimų, kreipkitės į mus:

2018-09-04
Tūzas ir Astra
 
Taip džiugina ir šildo mūsų širdis jų draugystė. Abu pateko pas mus mirus jų šeimininkei. Abu taip vienas prie kito prisirišę, kad viens be kito niekur. Pradžioje kelis kartus spruko iš prieglaudos atgal į savus namus. Jau žinojome – jų nėra, vadinasi reikia važiuoti pasiimti jų iš buvusių namų kiemo. Kaip susitarę 🙂 Visad abu. Po vieną niekur niekad nedingo. Visad kartu – jei tu lieki, lieku ir aš. Jei tu negali pasprukti, būsiu šalia, nepaliksiu tavęs. Štai kokia stipri jų draugystė ir ryšys. Abu jie pasakiški šunys. Labai protingi. Labai žmogui švelnūs. Ateini pas juos, jau žiūrėk ir tiesia į tave leteną sveikintis. Šypsosi laimingi. Labai gražiai ir su pavadžiais kartu vaikšto. Ieškom jiems šeimos, kur galėtų ir toliau būti kartu, džiaugtis vienas kito draugyste ir šeimininkų meile.
 
+370 620 94523 Tautmilė, +370 600 35409 Miglė (prieglaudos sodyboje prie Medininkų).
————————————————————————————————————————————-
Labas!

Tris kartus labas, tris kartus per petį nusispjaut, tris kartus pabelsti į medį – štai tokie mūsų ritualai su naujais gyventojais, kad viskas eitųsi laimingai. Astros šeimininkė mirė ir ji ir jos bendro likimo draugas liko niekam nereikalingi, dėl to jie atkeliavo į prieglaudos sodybą kurti sau naujų gyvenimų.
Labai tikimės Jūsų pagalbos ir paramos, svajojame susirinkti lėšų ne tik jų sterilizacijos, skiepams ir čipams, šį kart norime pasvajoti daugiau, Mums labai reikia dar bent vieno voljero.. Mums labai nepatinka, kai dėl didžiulio vietų trūkumo tenka rišti šunis prie būdelių.. Bet kartais tai paprasčiausias būdas kažkam išgelbėti gyvybę, o voljerai šiuo metu mums neįkandama prabanga. Bet labai tikiuosi, kad su Jūsų pagalba pavyks nusipirkti ar pasistatyti bent šiokiustokius jaukesnius namus Astrai.
Všį „Tautmilės Globa“ įmonės kodas 302710895, LT677300010130362000, paskirtyje nurodžius “Astros naujiems namams” Paypal:Tautmile@gmail.com PAYPAL*TAUTMILESGL

Astra sako labas!

Labas!Tris kartus labas, tris kartus per petį nusispjaut, tris kartus pabelsti į medį – štai tokie mūsų ritualai su naujais gyventojais, kad viskas eitųsi laimingai. Astros šeimininkė mirė ir ji ir jos bendro likimo draugas liko niekam nereikalingi, dėl to jie atkeliavo į prieglaudos sodybą kurti sau naujų gyvenimų. Labai tikimės Jūsų pagalbos ir paramos, svajojame susirinkti lėšų ne tik jų sterilizacijos, skiepams ir čipams, šį kart norime pasvajoti daugiau, Mums labai reikia dar bent vieno voljero.. Mums labai nepatinka, kai dėl didžiulio vietų trūkumo tenka rišti šunis prie būdelių.. Bet kartais tai papraščiausias būdas kažkam išgelbėti gyvybę, o voljerai šiuo metu mums neįkandama prabanga. Bet labai tikiuosi, kad su Jūsų pagalba pavyks nusipirkti ar pasistatyti bent šiokiustokius jaukesnius namus Astrai. Všį „Tautmilės Globa“ įmonės kodas 302710895, LT677300010130362000, paskirtyje nurodžius “Astros naujiems namams" Paypal:Tautmile@gmail.com PAYPAL*TAUTMILESGL

Posted by Tautmilės Prieglaudėlė on 2018 m. birželio 4 d., pirmadienis