Foto
Foto
Foto

Pica

Rūšis Šuo
Vieta Vilnius
Lytis Patelė
Amžius 1-3 mėnesiai
Veislė Mišrūnas
Sterilizacija/kastracija Neatlikta
Ūgio kategorija Vidutinis (30-60cm ties ketera)
Kailio tipas Garbanotas
Pagrindinė spalva Smėlinė

Susidomėjus ar kilus klausimų, kreipkitės į mus:

Spalio mažyliai

Nuo ko prasideda vaikystė? Nuo mamos kvapo, nuo šilto guoliuko, nuo pasaulio tyrinėjimo, pradedant kambariu, kuriame gyveni. Bet kai kažkas susiklosto ne taip – vaikystė prasideda nuo narvo prieglaudoje ir tai ne prasčiausias variantas…Šie mažyliai džiaugiasi savo nerūpestingomis dienomis ten, kur jie dabar yra 🙂 . Be galo mieli, energingi, žaismingi ir laaaabai nusiteikę bendrauti 😉 .Žmogus? VALIO! Žaisti? TAIP! Namo?…. Tikrai aš?.. Be abejo tu 😉 . Tu, mažasis brolau, ir tu, didžioji jo sese. Girdite, kaip nenutilsta telefono skambučiai?…. Jūsų jau ieško, jūsų jau laukia ten, kur būsite mylimi, kur jumis bus pasirūpinta, kur turėsite ne vieną smagų žaislą, o ir pažinsite, kas yra minkšta sofa, šilti keliai, kaip kvepia šeimininkų batai (ir kokio jie skonio 🙂 ) , pamatysite kaip atrodo mašina, miestas, miškas, ežeras! Sužinosite, kad brangiausia yra šeima, o jūs jau tuoj tapsite pilnaverčiais jos nariais. +370 674 45140 Živilė, Vilnius

Posted by Tautmilės Prieglaudėlė on 2018 m. Spalis 24 d., Trečiadienis

 

PASTEBĖK žavią rudaakę Picą!

TIEK daug akių, ieškančių jauno, dailaus šuniuko , ištikimo Draugo ir kompaniono. TIEK daug, kad ji pati ne už ką net nemokėtų suskaičiuoti, bet matyt dar TAIP mažai, kad jos vis dar nepastebėjo…

Išdykusi, smalsi, šarmo kupina mažylė laukia nesulaukia kada galės įšokti į automobilį ir važiuoti toli toli į vietą, kuri vadinasi saldžiu žodžiu NAMAI.

Kokia išaugs? Kokia išauginsit 🙂 . Dabar yra be galo miela, judri, trokštanti žmogaus dėmesio. Mūsų reikalavimai – daug meilės, šiek tiek kantrybės (vis dėl to ji dar vaikas ir visko gali pasitaikyti 🙂 ) , gero elgesio ir manierų pamokos bei priesaikos vykdymas – nuo ŠIANDIEN ir VISAM laikui.

+370 674 45140 Živilė

 

_______________________________________

 

Šie mažyliai džiaugiasi savo nerūpestingomis dienomis , glausdamiesi pas mus prieglaudoje, kur jiems tikrai ne vieta 🙂 . Be galo mieli, energingi, žaismingi ir laaaabai nusiteikę bendrauti 😉 .

Žmogus? VALIO! Žaisti? TAIP! Namo?…. Tikrai aš?..
Be abejo tu 😉 . Tu, mažasis brolau, ir tu, didžioji jo sese.

Girdite, kaip nenutilsta telefono skambučiai?…. Jūsų jau ieško, jūsų jau laukia ten, kur būsite mylimi, kur jumis bus pasirūpinta, kur turėsite ne vieną smagų žaislą, o ir pažinsite, kas yra minkšta sofa, šilti keliai, kaip kvepia šeimininkų batai (ir kokio jie skonio 🙂 ) , pamatysite kaip atrodo mašina, miestas, miškas, ežeras! Sužinosite, kad brangiausia yra šeima, o jūs jau tuoj tapsite pilnaverčiais jos nariais.

Šviesiaplaukė – patelė, mažaūgis išdykėlis – patinėlis.

+370 674 45140 Živilė, Vilnius