Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto

Aniba

Rūšis Šuo
Vieta Vilnius
Lytis Patelė
Amžius 1-3 mėnesiai
Veislė Mišrūnas
Sterilizacija/kastracija Neatlikta
Ūgio kategorija Vidutinis (30-60cm ties ketera)
Kailio tipas Trumpaplaukis
Pagrindinė spalva Smėlinė

Susidomėjus ar kilus klausimų, kreipkitės į mus:

Aniba –

visai dar vaikas (iki 3 mėn.) , mažoji išdykėle nenusėdinti vietoje, kuriai ieškome tikrų namų ir Žmogaus! Žmogaus, kuris SUPRANTA kad šuniukas GYVAS padarėlis kuris sukels šypseną kiek žaisdamas tiek ir miegodamas, kuris kiš visur savo smalsią nosytę, turintis balsą, pilnas neišsenkamos energijos ir noro būti šalia savo žmogaus.

Ieškome žmogaus, suprantančio, kad šuniukui reikia skirti dėmesį nepaisant savo užimtumo; kad nepriklausomai nuo jo galimybių kilti karjeros laiptais, dirbti pamaininį darbą, rūpintis savo vaikais/tėvais ar pan., nuo tos dienos kai šuo atsiranda jo namuose – patampa pilnaverčių šeimos nariu, kurio neatsisakoma, nes žmogaus gyvenime atsiranda naujos galimybės ar nauji apribojimai (apie tai galvojama PRIEŠ, o ne PO).

Ieškome žmogaus, kuris supranta, kad šuniukas paimtas iš prieglaudos nieko nesiskiria nuo nupirkto už pinigus iš veislyno – jis turi tokius pačius jausmus, o žmogus – tokia pačia atsakomybę.

Pamilai? Apsvarstei? Nepasitrauksi pusiaukėlyje?… Supranti kad bet koks mažas ir žavus padarėlis augs, bręs, o po keliolikos metų taps senjoru, gal būt anksčiau, nei tapsi jo Tu?… Ar pasižadi jį taip pat mylėti ir rūpintis?… Nuoširdžiai atsakęs sau į visus klausimus “TAIP”, susisiek su mumis 🙂 .

Rasų g. 39, Vilnius

 

 

 

 

Trys sesutės rudoji Alika,  smėlinukės Atika ir Aniba.