Foto

Lordas

Rūšis Šuo
Vieta Vilnius
Lytis Patinas
Amžius 1-3 metai
Veislė Mišrūnas
Sterilizacija/kastracija Atlikta
Ūgio kategorija Vidutinis (30-60cm ties ketera)
Kailio tipas Trumpaplaukis
Pagrindinė spalva Ruda

Susidomėjus ar kilus klausimų, kreipkitės į mus:

Lordas (~ 2m.)

Eilinė neeilinė istorija, viena iš šimtų panašių, kuri tikrai prasidėjo IKI to momento, kai jaunas ir gražus šuniukas pateko į mūsų prieglaudą.

Lordas. Pilnos akys baimės, kuri veržėsi per agresijos priepuolius, visaip bandant parodyti, kad jis yra didelis ir baisus šuo, kad visus bandančius vien priartėti prie jo, jis be perspėjimo gali užpulti. Nepasitikintis savimi ir žmogumi, aršiai lojantis, bandantis kažką įrodyti. Už viso to slepiasi praeities šešėliai, neleidžiantys jam suprasti, kad trumpa, bet traumuojanti gyvenimo atkarpa su buvusiu šeimininku pasibaigė ir nebegrįš.

Dabar jis turi mus. Kiekvieną dieną bendraujame su Lordu, kiekvieną dieną rodome jam, kad dabar jam prasidėjo naujas gyvenimo etapas, kad jame galioja kitos taisyklės. Jokių garsių šaukimų, rankų pakėlimų, spardymų ar grasinimų. Laikas švelnumui, minkštam tonui, laikas suprasti žmogaus bendravimo ir prisilietimo malonumus, laikas atsiplaidavimui ir pasitikėjimo įgavimui, laikas keistis. Žmonės jau kiti. Laikas keistis šuniui.

Ilgas ir sunkus darbas. Lordas pas mus gyvena jau 3 mėnesius ir progresas laaabai lėtas…. pasigirti greitais rezultatais negalime. Tačiau kaip visada šventai tikime, kad viskam savas laikas. Tikime, kad mūsų visų ir vieno būtent Lordui skirto žmogaus pagalba GALĖSIME pasidžiaugti neeilinės istorijos gražia atomazga