Foto
Foto
Foto
Foto
Foto

Bosas (sodyboj)

Rūšis Šuo
Vieta Vilnius
Lytis Patinas
Amžius 1-3 metai
Veislė Mišrūnas
Sterilizacija/kastracija Atlikta
Ūgio kategorija : Didelis (daugiau 60cm ties ketera) :
Kailio tipas Trumpaplaukis
Pagrindinė spalva Juoda

Susidomėjus ar kilus klausimų, kreipkitės į mus:

💞IEŠKOME NAMŲ BOSUI (3-4 m.)💞🐶

Pirmos Boso dienos prieglaudos sodyboje buvo sunkios: jaunas, veržlus ir išradingas, patekęs į vietą, kur koncentruotai daug šunų, dauguma jų gyvena laisvą, nepriklausomą ir voljerų neveržiamą gyvenimą, sukeldavo daug chaoso, su atrinktais „asmenimis“ aiškindavosi santykius kumščiais 😉 – vyrai yra vyrai 😉

Bosas dar kiek netašytas , iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti baisus cholerikas – nemoka nuslėpti savo didžiulio noro pasisiauti ir išsižaisti. Jo auklėjimu akivaizdžiai reikia užsiimti, sąžiningai fiziškai iškrauti kasdieną tiesiog būtina! Žmogui Bosas jokios agresijos nerodo, o minimaliai , bent 15 minučių padūkęs laukė, net yra pasiruošęs parodyti savo dėmesį ir net meilę  J .

Dabar Bosas gyvena lauko voljere, kur kiekvieną dieną apsipūtojęs laukia savo pasivakščiojimo eilės. Linkime jau privačios valdos, nes bute jo būdo šuniui būtų sunku susigyventi su šeimininkais (arba atvirkščiai 😉 )

Susidomėjusius, rimtai nusiteikusius ir pasiryžusius aktyviai ir turiningai leisti laiką su Bosu, prašome susisiekti telefonu  +370 650 71786 Tautmilė, +37060035409 Miglė (prieglaudos sodyboje prie Medininkų)