Foto
Foto

Morkiaus naujienos

Morkiaus naujienos

Prieš dvi dienas sulaukėme skubaus pagalbos prašymo katinui, kurį vaikai rado užmestą pagaliais. Turbūt kažkas bandė paslėpti dar gyvą, bet sunkiai sužeistą katiną. Dabar mums liko tik spėlioti iš kur tokie sužeidimai – viršutinio žandikaulio dantena praskelta, apatiniame žandikaulyje po liežuvių didžiulę atvira žaizdą, matosi net kaulas. Labai išsekęs, pilvas įkritęs. Katinas nemažas, o sveria 2.7kg, bet kabinasi už gyvenamą, murkia, valgo.
Dėkojame Tarandės klinikai, kad priėmė ligonį, šiuo metu jis jų stacionare, kasdien valomos žaizdos, lašinamos lašelinės, rytoj jau veterinarės įvertinusios būklę bandys narkotizuoti ir sutvarkyti pūvančius dantis. Buvo atlikti kraujo tyrimai išanalizuoti kraujo, kepenų ir inkstų rodikliams. Deja kepenų rodikliai blogi, tačiau netragiški, paskirti vaistai gerinti jų veiklai.
Visų prašome finansinės paramos Morkiui – reikės atsiskaityti už veterinarines paslaugas, stacionarą ir specialų maistą. Paaukoti galite pervesdami pinigėlių į mūsų sąskaitą – Všį „Tautmilės Globa“ įmonės kodas 302710895, LT677300010130362000, paskirtyje nurodžius “Morkiau laikykis!”
Paypal:Tautmile@gmail.com PAYPAL*TAUTMILESGL

PADĖKITE IR IŠGELBĖKITE GYVYBES