Foto
Foto
Foto

Prašome paramos mažyliui Ariukui!

☘️ Prašome paramos mažyliui Ariukui! ☘️
 
Šį šunelį žmonės rado miške prieš savaitę šeštadienį. Jis buvo labai nusilpęs. Žmonės kreipėsi į mus pagalbos ir jau vakare šunelis buvo nuvežtas į kliniką, kur jam buvo suteikta pirmoji pagalba, sulašintos lašelinės.
 
Ariuką globoti paimė mūsų savanorė Akvilė. Pirma naktis laikinoje globoje praėjo ramiai, bet ryte prasidėjo epilepsijos priepuolis. Vėl išskubėjome į kliniką.
 
Spėjama, kad priepuolius greičiausiai išprovokavo šuniuko išsekimas. Nebuvo lengva išsiaiškinti, kas kankino šuniuką. Lankėmės jau pas šešis veterinarijos gydytojus :/
 
Nustatytas plaučių ir sąnarių uždegimas. Jaučiasi vis labai prastai. Statomos lašelinės ir duodami antibiotikai, vitaminai, vaistai nuo priepuolių.
 
Labai prašome ne tik finansinės paramos, bet ir emocinės. Siųskite šuneliui gerų minčių , kad tik jis pasveiktų. Taip pat labai praverstų Royal Canin Recovery liquid.
 
Klinikoms esame skolingi už Ariuką jau virš 200 Eur. Kol gydome, tikslios sumos dar nežinome.
 
Informacija galintiems mus paremti:
 
VšĮ „Tautmilės globa“ įmonės kodas 302710895, LT677300010130362000, paskirtyje nurodykite ”Ariukui”. Paypal: https://www.paypal.me/tautmilesgloba
 
Kaip visada labai prašome tų, kurie aukojate, kai pervedate pinigų prieglaudai pagal prašymą, komentare parašykite pervestą sumą, kad iškart visi matytume, kiek jau surinkta, ir galėtume nieko nelaukę atnaujinti informaciją. Labai, labai ačiū visiems, kurie prisidedate.
 
 

PADĖKITE IR IŠGELBĖKITE GYVYBES