Foto
Foto

Prašome paramos Elfiukui 🍃

Prašome paramos Elfiukui 🍃

Moteris rado kačiukų vadą ir bandė dovanoti juos iš namų, bet dėl Elfiuko kreipėsi mūsų pagalbos – nes aklą kačiuką yra sunku padovanoti. Na, aklas, tai aklas – ne vienam aklam jau suradome namus ir Elfiukui atsiras namai.

Taip Elfiukas su savo nepadovanotu broliu atkeliavo į prieglaudą.

Pamačius kačiuką, suspaudė širdį. Buvo akivaizdu, kad jam reikia kuo skubesnės veterinarinės pagalbos.

Tą patį vakarą Pet City Ozas klinikos oftalmologė Irina apžiūrėjo katinėlį.

Deja, abi akis negyvos, abi reikia šalinti. Bet šiuo metu jos dar ir labai stipriai apimtos uždegimo. Katinėlis turi visus klinikinius rinotracheito požymius, todėl nuspręsta antibiotikais sumažinti uždegimą ir po savaitės operuoti. Jei pavyks, bus pašalintos abi akytės iškart, jei ne – planuosim kitą operaciją vėliau. O tada ieškosime Elfiukui namų. Namų, kur jį mylės tokį, koks jis yra – mielas ryžas padauža, prisirišęs prie žmogaus, mylintis žmogų visa savo didele širdele.

Pirmas vizitas ir vaistai kainavo mums 50 eurų. Kitos operacijos pareikalaus dar porą šimtelių.

Informacija galintiems mus paremti:

VšĮ „Tautmilės globa“ įmonės kodas 302710895, LT677300010130362000, paskirtyje nurodykite ”Elfiukui”. Paypal: https://www.paypal.me/tautmilesgloba

Kaip visada labai prašome tų, kurie aukojate, kai pervedate pinigų prieglaudai pagal prašymą feisbuke, komentare parašykite pervestą sumą, kad iškart visi matytume, kiek jau surinkta, ir galėtume nieko nelaukę atnaujinti informaciją. Labai, labai ačiū visiems, kurie prisidedate.

PADĖKITE IR IŠGELBĖKITE GYVYBES