Foto

Mūsų Luna

Mūsų Luna. Keistai prasidėjo šita istorija. Vyras, atvežęs prieš kurį laiką priklydusį šunį, net neturėjo pavadėlio. Luna jo klausėsi ir pakvietus iš karto priėjo.
Tą patį vakarą ji iš mūsų pabėgo, išsinėrė iš antkaklio, bet pabėgo netoli, vis lakstė tarp prieglaudos ir Liepkalnio. Nei su maistu, nei su gaudykle pagauti jos neišėjo. Bėga kaip meteoras, o jei žmogus jau tuoj tuoj čiups, tai ir dantukais pagrasindavo.
Ir vieną dieną sulaukėme skambučio, kad šuo yra Grindoje, bet nepagautas, o atvežtas ten su traumomis, bėgikė pateko po ratais.
Už kelių valandų Luna jau gulėjo ant operacinio stalo pas puikią chirurgę Margaritą iš Jakovo klinikos.
Rentgenas, kurį apmokėjo Grinda, parodė kad yra dubens kaulo lūžis ir kas sunkiausia – diafragmos išvarža. Diafragma buvo suplyšusi per visą ilgį, vidiniai organai irgi nukentėjo, situaciją kritinė, bet jauna pabėgėlė išgyveno.
Jau praėjo para po operacijos, pirmos tris dienos yra lemiamos. Šunytė jau geria vandenį ir pavalgė pati. Organizmas jaunas, todėl tikimės, kad laimės šį mūšį už gyvenimą.
Reabilitacijos metu, kai Luną liečia tiek daug skirtingų žmonių rankų, gal ji supras, kad žmogus yra geras ir galima juo pasitikėti, nes jai dar visas gyvenimas prieš akis, ir jame Luna turi surasti savo žmogų, kuris mylės ją ir niekada neišduos.
Kaip pasakė gydytoja, už savaitės, kai būklė stabilizuosis, galima bus galvoti apie klubo operaciją. Preliminariai mes turime pasiruošti nemažiau nei 400 eurus.
Labai norim padėkoti moteriai iš didžiosios raidės, kuri nors ir buvo sukandžiota, nepaliko Lunos avarijos vietoje. Laikykitės, šaunuole.
Visad sakome, kad ir lašas jūroje gali tapti galingą banga! Prisidėkite kas kiek gali!♥️
Galintiems mus paremti, informacija žemiau:
VšĮ „Tautmilės globa“ įmonės kodas 302710895, LT677300010130362000, paskirtyje nurodykite ”Lunai”. Paypal: https://www.paypal.me/tautmilesgloba
Ačiū
P.S. Kaip visada labai prašome tų, kurie aukojate, kai pervedate pinigų prieglaudai, komentare parašykite pervestą sumą, kad iškart visi matytume, kiek jau surinkta. Labai, labai ačiū visiems, kurie prisidedate.

PADĖKITE IR IŠGELBĖKITE GYVYBES