Foto
Foto

:/ 🌹 Prašome padėti padengti Fino išlydėjimo išlaidas 🌹 :/

:/ 🌹 Prašome padėti padengti Fino išlydėjimo išlaidas 🌹 :/
 
Šis 1,5-2 mėn. amžiaus katinėlis buvo pastebėtas visiškai netyčia šalia Katedros. Tik atsitiktinumo dėka atsigręžę kažko pažiūrėti praeiviai išvydo jį – tyliai gulintį ir įsistebeilijusį į juos. Pabandžius priliesti šnypštė. Praeiviai greitai suprato, kad jam kažkas negerai su galinėmis kojomis. Kiek vėliau veterinarijos klinikoje atlikus rentgenogramą įtarimas pasitvirtino – buvo nustatytas dešinės užpakalinės kojos šlaunikaulio galvutės išnirimas, kojos prastai valdomos, užtat yra giliojo skausmo refleksas. Rekomenduota kreiptis pas traumatologą. Ateitis katinėliui atrodė nebloga. Net ir vardą jam spėjo jį radę žmonės sugalvoti – Finas.
 
Deja, ateities Finas neturėjo. Nuvykus į kitą kliniką pas traumatologę po paaiškėjo, kad traumos vietoje yra gaktikaulio lūžis, dėl kurio kilo patinimas – jo niekaip nepavyko sumažinti. Labiausiai tikėtinas traumos scenarijus – Finas judrioje gatvėje, greičiausiai Gedimino pr., buvo partrenktas dviračiu, riedlente ar panašia nestambia transporto priemone (prieky snukutis minimaliai irgi buvo pabrozdintas), vėliau padėtas saugioje vietoje, ant pievutės, betoninės tvoros kampe išsigulėti, atsigauti, ir valandos kitos eigoje pastebėtas jį į kliniką nugabenusių žmonių.
 
Gauta trauma negrįžtamai pakenkė Fino šlapimtakiams. Fino skausmai vis didėjo, nes šlapimas ėmė nuodyti jo visą organizmą. Gydytojams nieko neliko tik kaip palengvinti jo kančią ir atlikti eutanaziją.
 
Prašome, kas galite, prisidėti prie veterinarinės klinikų sąskaitų apmokėjimo. Iš viso už tyrimus ir eutanaziją susidarė bene 98 Eur suma
 
VšĮ „Tautmilės globa“ įmonės kodas 302710895, LT677300010130362000, paskirtyje nurodykite ”Už Fino išlydėjimą”. Paypal: https://www.paypal.me/tautmilesgloba
 
Ačiū
 
P.S. Kaip visada labai prašome tų, kurie aukojate, kai pervedate pinigų prieglaudai, komentare parašykite pervestą sumą, kad iškart visi matytume, kiek jau surinkta. Labai, labai ačiū visiems, kurie prisidedate.

PADĖKITE IR IŠGELBĖKITE GYVYBES