Foto

❗️Reikalinga finansinė pagalba❗️TRŪKSTA 369€ ❗️

❗️Reikalinga finansinė pagalba❗️TRŪKSTA 369€ ❗️
 
Mūsų Rasų filialo 🐾šuniukai🐾 , labai prašo visų jūsų pagalbos .
Jau ilgą laiką mes kovojame su drėgme, kuri kaupiasi patalpose , kuriose gyvena mūsų šuniukai. Pakeitėme ir patalpų šildymo būdą, bet tai neišsprendė mūsų bėdelės. Pagaliau mes radome išeitį, kaip pagerinti mūsų keturkojų gyvenimo sąlygas. Viena mūsų nuostabi savanorė išnuomojo tinkamą pagal patalpų plotą oro sausintuvą ir ši puiki jos idėja suveikė. Drėgmės rodikliai pradėjo gėrėti. Oro sausintuvas yra nuolatos prižiūrimas darbuotojų bei savanorių, išpilamas susikaupęs vanduo, todėl visi pajautė, kad patalpose pasidarė šilčiau ir geriau kvėpuoti.
 
Todėl mes dabar labai norime įsigyti šį be galo reikalingą prieglaudai daiktą. Jo kaina 499€ , deja, bet prieglaudai tai yra per brangu. Mūsų nuostabi savanorė Marina surengė labdaringą seminarą (apie šuniukų ir kačiukų kailio priežiūrą) ir surinko 130€. Mūsų komanda ir keturkojai nuoširdžiai dėkoja Marinai už jos pagalbą ir paramą. LIKO SURINKTI 369€ . Tada mūsų globojami keturkojai galės šilčiau gyventi ir gerai kvėpuoti.
 
Per didelis kiekis drėgmės patalpoje labai kenkia mūsų ir mūsų keturkojų sveikatai. Drėgmė skatina mikroorganizmų augimą, tokių kaip pelėsis, grybas ir kitos bakterijos, taip pat gali išprovokuoti astmą. Todėl prašome visų nors po truputį prisidėti prie oro sausintuvo pirkimo.
 
Ir lašas jūroje gali tapti galinga banga…

PADĖKITE IR IŠGELBĖKITE GYVYBES