Foto
Foto
Foto
Foto

☘️Prašome paramos Ariukui☘️

☘️Prašome paramos Ariukui☘️

Apie Ariuką anksčiau rašėme čia: https://tautmilesgloba.lt/skubu/prasome-paramos-mazyliui-ariukui/.

Beveik visos Aro bėdos jau išgaravusios: nebeliko epilepsijos priepuolių, pats valgyti, Ariukas vieną dieną pradėjo šliaužioti, netrukus jau ir pats ant kojų atsistojęs paeidavo porą pirmųjų žingsnelių, na, o dar po poros dienų po kiemą jau skraidė kaip kulka. Apsilankėme daugelyje klinikų, kadangi jo bėdos buvo labai rimtos, vienoje iš jų buvome sulaukę veterinarų nuomonės, kad toks šuniukas, jei ir išgyvens liks neįgalus. Tačiau kažkas širdyje vis kuždėjo, kad reikia eiti toliau. Didelis ačiū Jakovo veterinarijos klinikos veterinarui Mariui, kuris Arą “ištraukė”. Visos negandos jau buvo pamirštos, Aras žaisdamas griovė namus, kol vieną dieną pastebėjome, kad galines kojytes jis stato labai kreivai. Nuvykus į veterinarijos kliniką buvo diagnozuota: 4 laipsnio kelio girnelės išnirimas. Tokį dalyką galėjo lemti buvęs stiprus sąnarių uždegimas. Todėl penktadienį jam buvo atlikta operacija.

Vėl klinikai esame skolingi daugiau nei 300 Eur. 

Informacija galintiems mus paremti:
VšĮ „Tautmilės globa“ įmonės kodas 302710895, LT677300010130362000, paskirtyje nurodykite ”Ariukui”. Paypal: https://www.paypal.me/tautmilesgloba
 
Kaip visada labai prašome tų, kurie aukojate, kai pervedate pinigų prieglaudai pagal prašymą, komentare parašykite pervestą sumą, kad iškart visi matytume, kiek jau surinkta, ir galėtume nieko nelaukę atnaujinti informaciją. Labai, labai ačiū visiems, kurie prisidedate.

PADĖKITE IR IŠGELBĖKITE GYVYBES