Foto
Foto
Foto

☘️ Prašome paramos padengti Oziukės gydymą ☘️

☘️ Prašome paramos padengti Oziukės gydymą ☘️
 
Pirmiausia norime pasidžiaugti, kad ši katytė Oziukė, laiminga ir pasveikusi, prieš keletą dienų jau išvyko į savus mylinčius namus.
 
Šiandien norime jūsų paprašyti padėti mums surinkti 600 Eur už jai suteiktą gydymą.
 
Trumpai papasakosime jos istoriją:
 
Oziukę viena moteris rado Naujininkuose. Oziukė buvo sužalota. Nuvežėme ją į Ozo Pet City. Pas katytę ant nugaros buvo dryžiai. Atrod, lyg buvo bandžius per tvorą pralįsti ir susižalojo.
 
Veterinarai apdorojo žaizdas. Žaizdos apgijo, sterilizavome katytę. Kai atvyko į prieglaudą netrukus pastebėjome jai ant šono nedidelę šlapiuojančią žaizdelę.
 
Nuvykus pas veterinarus paaiškėjo, kad per mažą žaizdelę buvo galima visą plaštaką įkišti – tokia kišenė buvo susidariusi po oda.
 
Oda buvo atverta, viskas išvalyta, pašalintas supuvęs krūtinės ląstos raumuo ir žaizda savaitei palikta atvira. Žaizda buvo tepama specialiu kremu, kad pasišalintų mirę audiniai. Buvo reikalingi po du perrišimai per dieną. Vėliau chirurgiškai buvo pašalinti visi kiti likučiai.
 
Gydymas atsėjo brangiai – 600 Eur.
 
Informacija galintiems mus paremti:
VšĮ „Tautmilės globa“ įmonės kodas 302710895, LT677300010130362000, paskirtyje nurodykite ”už Oziukę”. Paypal: https://www.paypal.me/tautmilesgloba
 
Kaip visada labai prašome tų, kurie aukojate, kai pervedate pinigų prieglaudai pagal prašymą, komentare parašykite pervestą sumą, kad iškart visi matytume, kiek jau surinkta, ir galėtume nieko nelaukę atnaujinti informaciją. Labai, labai ačiū visiems, kurie prisidedate.

PADĖKITE IR IŠGELBĖKITE GYVYBES