Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto

Ir lašas jūroje gali tapti galinga banga” 🌊 Akvilė

Ir lašas jūroje gali tapti galinga banga” 🌊 Akvilė
 
Esu Akvilė. Tautmilės prieglaudėlėje atsiradau 2017 m. lapkritį, kai man buvo 14 metų. Po pirmo apsilankymo ėmiau atvažiuoti pavedžioti šunelių diena iš dienos. Kiek vėliau mane pakvietė padėti pasitvarkyti ir pas kates. Tada ir prasidėjo mano gyvenimas prieglaudoje po pamokų, savaitgaliais, per atostogas, vasaromis.
 
Kiek vėliau sužinojau apie antrą sodybos filialą – sodybą prie Medininkų. Atvažiavusi ten ir pamačiusi visus gyvūnus pagalvojau: „Čia mano rojus“. Taip susipažinau su Tautmile ir pamačiau kitokį prieglaudos „kampą“ , kad prieglaudoje yra ne tik šunys ir katės, kad visi draugiškai gyvena ir visai ne narvuose. Nuo to laiko visi savaitgaliai, vasaros bei atostogos praleidžiamos ten – gamtos ir gyvūnų apsuptyje. Kiekvienais metais matau kaip prieglauda auga, darbai nestovi vietoje.
 
Po kurio laiko pradėjau slaugyti ir sergančius, važiuoti kartu į iškvietimus – kai kuriems gyvūnams mano namai buvo tarpinė stotelė – už tai labai norėčiau padėkoti ir savo tėvams, už tai, kad kai vis parsinešdavau naują gyvūną namo jie manęs su jais niekur neišvarydavo ir turėjo daug kantrybės 😃
 
Taip pat, žinoma, mano namuose netrūksta ir mano gyvūnų: tai trys šunys Feta ( tigriukė paimta iš Tautmilės prieglaudos), Čiobrelis ir Rikis, taip pat katytė Žuža.
 
Suprantama, kad ne visi gali skirti laiko atvažiuoti pabūti su gyvūnais, tačiau visi galite prisidėti savo 1,2 proc. nuo GPM. Sukurkime jiems dar daugiau vietos, juk kai kuriems, nerandantiems naujų namų, ši prieglauda lieka ir nuolatiniais namais.

Kur, Kada

2021-03-31