Foto

🌞🐾 ISTORIJOS iš prieglaudos gyvenimo 🐾🌞 Pasidžiaukime

🌞🐾 ISTORIJOS iš prieglaudos gyvenimo 🐾🌞 Pasidžiaukime
 
Norime pasidžiaugti, kad šiais metais labai neblogai startavo kačių dovanojimas – nuo metų pradžios padovanojom net 90 kačių!
 
Tai reiškia, kad 90 šeimų tapo mūsų didelės šeimos dalimi!
 
Tai reiškia, kad 90 gyvybių buvo išgelbėta.
 
Tai reiškia, kad 90 gyvybių atsidūrė mylinčiuose, rūpestinguose namuose.
 
Tai 90 nukirmilinimų, čipų, nublusinimų. Kažką teko gydyti, kažką išleidome namo su vaistais ir nukreipimu į kliniką tolimesniam gydymui, kažką operavome, kažką spėjome sterilizuoti, o vieną katytę (ups! Pasirodo padovanojom jau nėščia. Bet kas galėjo įtarti, kad tik savaitę buvusi pas mus mažylė, kuriai tik pasikeitę dantukai, neteko pirmų savo namų dėl to, kad subrendo.
 
90 istorijų ir likimų.
 
Kažkam pasakėme NE, bet nemanau, kad gerieji žmonės, kurie mus remia, padeda mums fiziškai ir palaiko morališkai, norėtų, kad bendrom jėgom išgelbėti ir išgydyti gyvūnai būtų dovanojami gyvenimui garaže arba tvarte, gyvenimui su piktu šunim, nuo kurio turėtų saugotis patys, gyvenimui, kur valgytų tiktai tą, ką sumedžiojo…
Mes norime pačių geriausių namų savo globotiniams, kur jie bus mylimi, gaus gerą priežiūrą, kokybišką ėdalą, o prireikus ir elementarią veterinarų pagalbą.
 
Vakar jau padovanotas pirmas šių metų kačiukas – rainiukė Begonija.
 
Namų globoje dabar turime keturias katės su kačiukais ir vieną sergančių kačiukų šeimą be mamos, kuriuos prižiūri mūsų savanorės ir jų šuo Vincius.
 
Iš Kaišiadorių vakar atvežė juodą katytę Pelėdą – buvusi naminukė, kurį buvo išmesta pastojus. Tikimės, kad rasime saugius namus ir jos šeimai.
O rytoj priimsime porą apie 2 mėn. laukinukų.
 
Labai stengiamės daryti viską, ką galime, kad žmonės, radę nabagėlius, galėtų sulaukti pagalbos.
 
Reziumė – aplink mus dar tikrai daug žmonių, kurie dėl žinių ar atsakomybės jausmo stygiaus gyvena lyg praeitame amžiuje, todėl mūsų visų pareiga šviesti juos, aiškinti tokius paprastus dalykus, kaip sterilizacijos, skiepų ir t.t. būtinybė. Bet taip pat kaip gera, kad aplink yra tiek daug žmonių, kurie tiesia pagalbos ranką į bėdą patekusiems!
 
Ačiū už tai jums, savanoriai ir globėjai, rėmėjai ir palaikytojai! Be jūsų mes jau dabar būtume užpildę visus narvelius ir sakytume žmonėms – ieškokite pagalbos kitur 🙁 Be jūsų tektų sukti galvas, kur paimti kokybiško sauso maisto, konservų ir daug daug visų kitų būtiniausių dalykų. Labai jums dėkojame ir linkime sveikatos jums ir jūsų šeimoms!♥️
 
P.S.Prisidėti prie mūsų veiklos dar galite kiekvienas – padovanokite mums savo 1,2 proc.
P. P.S. Prieglauda išsilaiko tik iš žmonių aukų: apmoka veterinarinio gydymo išlaidas ir kitas paslaugas, patalpų nuomą, komunalinius mokesčius, maistą, kuria naujas globos vietas gyvūnams ir pan. Jei turite galimybę, paaukoti mūsų veiklai galite ir naudodami šiuos duomenis: „Tautmilės Globa“ įmonės kodas 302710895, LT677300010130362000
Tautmile@gmail.com PAYPAL*TAUTMILESGL. Mūsų veiklai jūsų parama labai reikalinga

Kur, Kada

2020-05-20