Foto

🌞🐾 ISTORIJOS iš prieglaudos gyvenimo 🐾🌞 Koronavirusas

🌞🐾 ISTORIJOS iš prieglaudos gyvenimo 🐾🌞

Nelabasis virusas neišvengiamai ima daryti poveikį ir mūsų veiklai :/

Šiuo karantino laikotarpiu prieglauda ir toliau dirbs – mūsų globotiniai be mūsų neapsieitų, o mes, prieglaudos darbuotojai, neapsieitume be jūsų, savanoriai, šunis išvedžioti užsukantys, pagalbos. Nepamirškite mūsų šiuo karantino laikotarpiu 🙂 Vedžiojame šunis dukart per dieną. Renkamės 9 ir 17.30 val.

Darbuotojų, savanorių ir tik pagelbėti su vedžiojimu atvykstančių žmonių prašome, kad jei pasijaučiate prastai ar kažkaip ne visai gerai, kažkaip įtartinai, į prieglaudą nevykite. Likite namuose ir pailsėkite. Atvykę į priegaudą laikykitės deramo atstumo vieni nuo kitų, dezinfekuokite rankas, mūvėkite vienkartines pirštines.

Prieglaudoje tvarkydamiesi neskubame ir kuo švariau, steriliau valome ir tvarkome mūsų gyvūnų namus, dažnai vėdiname patalpas, dezinfekuojame, mūvime pirštines. Gyvūnus pavedžioti užsukusiems žmonėms išvedame į lauką, artimo kontakto, įėjimo į patalpas vedžiotojams nereikia.

Toliau apibendrintai ir glaustai surašysime kelis apribojimus, kurie prieglaudoje galios iki balandžio 1 d.

1. Be prieglaudos darbuotojų žinios ir leidimo lankytojams, vedžiotojams neiti į prieglaudos patalpas.
2. Apsisprendusius priglausti naują šeimos narį arba rimtai apie tai svarstančius ir norinčius aplankyti gyvūną prašome iš anksto susitarti dėl būsimo vizito tel nr. +370 671 51274 Olga.
3. Iki nurodyto laikotarpio ekskursijos prieglaudoje nebus vykdomos.
4. Paramos daiktais labai lauksime (šiuo metu labai praverstų vienkartinių pirštinių M dydžio ir sauso kačių maisto papildymas), tik prašome dovanas palikti lauke prie prieglaudos durų. Prieglaudos darbuotojai jas susineš vidun.
5. Jei jaučiate kokius nors peršalimo ar negalavimo simptomus, į prieglaudą nevykite. Likite namuose ir pailsėkite.
6. Vedžiojantieji šunelius būtinai dėvėkite vienkartines pirštines (jų prieglaudoje duosime) bei laikykitės saugaus atstumo tiek nuo kitų vedžiotojų, tiek nuo mūsų darbuotojų bei savanorių.
7. Nepilnamečiai vaikai pagalbininkais priimami tik su tėvų sutikimu.

Būkime vieningi, išlikime sąmoningi, nepasiduokim panikai, bet saugokime savo bei aplinkinių sveikatą

Kur, Kada

2020-03-15