Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto

Sniegė

Rūšis Katė
Vieta Vilnius
Lytis Patelė
Amžius 7-12 mėnesių
Veislė Mišrūnas
Sterilizacija/kastracija Neatlikta
Ūgio kategorija Mažas (iki 30cm ties ketera)
Kailio tipas Trumpaplaukis
Pagrindinė spalva Balta

Susidomėjus ar kilus klausimų, kreipkitės į mus:

Šįryt “labas rytas” sako ir gardžios kavutės visiems linki mūsų Sniegė! 🙂 Ir tik prausiasi, gražinasi svajose skrajodama – “galgi jau šiandien mano žmogus pasirodys ir iškeliausiu su juo namo…”

+370 674 45140 Živilė

Sniegė

SniegėŠi nuostabaus būdo, labai miela, mylinti, ir vis besiglaustanti, vis kviečianti ją paglostyti, švelniai kalbinanti savo gražiu balseliu Sniegutė, baltesnė ir už sniegą gražuolė, jauna katytė, labai tvarkinga ir gero būdo, sveika, sterilizuota IEŠKO SAU NAMŲ!Apie jos patekimo į prieglaudą istorija skaitykite čia: https://tautmilesgloba.lt/gyvunai/sniege-2/+370 674 45140 Živilė

Posted by Tautmilės Prieglaudėlė on 2018 m. Birželis 4 d., Pirmadienis

Rasta katytė Miškinių gatvėje žaizdotais ausų galiukais. Spėliojome, gal nušalo per šalčius, gal kokia liga. Labiausiai bijojome, kad nebūtų autoimuninių sutrikimų, bet ausytės pagijo, negyvos jų dalys nukrito, neprireikė jokių specialių vaistų autoimuninėms ligoms gydyti.  Ir štai ši nuostabaus būdo, labai miela, mylinti, ir vis besiglaustanti, vis kviečianti ją paglostyti, švelniai kalbinanti savo gražiu balseliu Sniegutė, baltesnė ir už sniegą gražuolė, jauna katytė, labai tvarkinga ir gero būdo, sveika IEŠKO SAU NAMŲ!

+370 674 45140 Živilė