Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto

Sara (sodyboj)

Rūšis Šuo
Vieta Vilnius
Lytis Patelė
Amžius 4-8 metai
Veislė Mišrūnas
Sterilizacija/kastracija Atlikta
Ūgio kategorija Vidutinis (30-60cm ties ketera)
Kailio tipas Trumpaplaukis
Pagrindinė spalva Balta Ruda Smėlinė

Susidomėjus ar kilus klausimų, kreipkitės į mus:

2018-12-30

O kada gi jau bus šiurkščiaplaukės Saros eilė važiuoti namo? Pasitinka vis atvažiuojančius į prieglaudą žmones viena iš pirmųjų, bet kaip ne ji išvažiuoja įsitaisiusi jų glėbyje, taip ne ji :/ Primename jums apie šią žavią damutę! Ji vis dar laukia savo žmonių ir savo namų. Tautmilė +370 620 94523 (sodyboje prie Medininkų). Daugiau informacijos apie Sarą rasite čia:https://tautmilesgloba.lt/gyvunai/sara/

2018-04-17

Sarai maždaug 6-7 metai, bet jūs tik pažiūrėkite į ją – vaikų vaikas dar. Pilna energijos ir pašėlusių minčių. Jei būtų žmogus, greičiausiai būtų žymi alpinistė, įveikianti aukščiausias pasaulio viršukalnes, ar komikė, priverčianti žmonės iš visos širdies kvatotis. Prieglaudos sodyboje ji labiausiai susidraugavusi su mūsų avinuku Petriuku. Kaip jie išdykauja abu! Tai neapsakomai mielas šuo, labai mėgstantis būti žmogaus draugijoje, prisiglausti, pagulėti šalia, mėgsta leistis į ilgus žygius, puikiai sutaria su kitais gyvūnais. Užtikriname, suteikę Sarai namus, nebeturėsite nė akimirkos liūdesiui.

2017-07-13 (Prieglaudos sodyboje Pagojaus kaime)

Sara prieglaudoje atsidūrė mirus šeimininkei. Išdykusi, aktyvi, iš pradžių truputi baili, bet vėliau pati bėga, kad paglostytum ją. Mėgsta kitus gyvūnus. Alpinistė.