Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto

Nilas

Rūšis Šuo
Vieta Vilnius
Lytis Patinas
Amžius 4-8 metai
Veislė Mišrūnas
Sterilizacija/kastracija Atlikta
Ūgio kategorija : Didelis (daugiau 60cm ties ketera) :
Kailio tipas Vidutinio ilgumo plaukas
Pagrindinė spalva Juoda Smėlinė Pilka

Susidomėjus ar kilus klausimų, kreipkitės į mus:

https://www.facebook.com/TautmilesPrieglaudele/videos/368465697055021/?epa=SEARCH_BOX

Nilas

Rastinukas Nilas 🙂. Gražus, jaunas ir stiprus šuo atėjo į Rasų g. pats, savarankiškai ir išdidžiai, gal būt net manydamas :“ Aha, šeimininkai!!! Dabar ieškosite manęs, ateisite, apsipildami krokodilo ašarom, pasakosite kaip manęs pasiilgote ir kaip dabar saugosite ir mylėsite!”

Deja…. Negalim žinot, gal iš tikrųjų kur nors Vilniaus priemiestyje atsirado Lietuvos geografams dar nežinomas sūrių ašarų ežeras ar bent balutė, bet atėjęs ieškoti Nilo niekas nebuvo.

Nuo pat atsiradimo prieglaudoje Nilas spėjo mus pagąsdinti savo netikėtais puolimais, bet jų priežastis buvo paprasta – žaizda kaklo srityje, šuo tiesiog ginėsi, nes jam skaudėjo. Dabar visiškai sveikas bachuras dairosi sau naujų namų.

Nilas protingas, didelis, stiprus, nuotaikingas ir be galo švelnus žmogui šuo. Šiuo metų gyvena lauke ir iš pavydo kartais uždainuoja savo šuniškas baladės link kitų besivaikščiojančių šunų laukdamas savo vedžiojimo eilės. Dovanojamas tik į šiltus namus, kur jo užsiims: protiškai pakraus, fiziškai leis jam išsikrauti 😜.

Gal būt Jūs būsite tas, kas padovanos Nilui ilgą ir laimingą šunišką gyvenimą? 🙂

+370 674 45140 Živilė