Foto
Foto

Esmė

Rūšis Katė
Vieta Vilnius
Lytis Patelė
Amžius 1-3 metai
Veislė Mišrūnas
Sterilizacija/kastracija Atlikta
Ūgio kategorija Mažas (iki 30cm ties ketera)
Kailio tipas Ilgaplaukis
Pagrindinė spalva Juoda

Susidomėjus ar kilus klausimų, kreipkitės į mus:

Gatvėje. Viena. Akla.
 
Nemokanti ar pavargusi šauktis pagalbos, nebesiorientuojanti aplinkoje, todėl labai atsargi. Matyt, vien tas jos atsargumas ir padėjo katytei išsaugoti viską, ką turėjo – gyvybę.
 
Katytė buvo pagauta plikomis rūpestingos vietinės šėrėjos rankomis. Neabejinga moteris pavargusią ir jau pasidavusią katę perdavė mūsų globai. Iš karto vežėme ją į kliniką. Pavadinome Esme.
 
Po veterinarų apžiūros taškai ne katės naudai: dėl laiku nepradėto akių gydymo Esmė buvo visiškai praradusi regėjimą. Siekiant išvengti tolesnių infekcijų buvo būtina akių šalinimo operacija. Prasidėjo jos gydymo maratonas: pilnavertė mityba, sterilizacija, skiepas, o po mėnesio Tarandės klinikoje pašalintos akys.
 
Esmė labai miela, be galo draugiška, jauki, murkianti, besiglaustanti, ramybės pilna ir dar visai jauna – vos 3 m. katytė. Buvo laikotarpis, kai ji gyveno pilna baimės, nes jos tamsiame pasaulyje nebuvo NIEKO, kas galėtų ją pasirūpinti ir paguosti. Atėjo permainų laikas – ji jau GALI ieškoti namų. Tyli, mylinti glaustūnė ir murkalė, labai laukianti pilvuko paglostymų, kailio šūkavimo, viso kūno masažavimo 🙂
 
Esame be galo dėkingi gydytojai Rasai ir Tarandės veterinarijos klinikai už nemokamai atliktą akių šalinimo operaciją. Nuotraukoje matote kaip Esmė atrodė IKI operacijos ir dabar jau po operacijos 🙂 Akys užsiūtos, bet kai akys nemato, sustiprėja visos kitos juslės. Neišsigąskit. Ataugs kailis aplink akis ir ji vėl bus nepaprastai graži damutė. Esmė nuostabaus būdo katytė. Padovanokit jai namus ir tikrai nenustosit žavėjęsi savo nuostabia naująja drauge.
 
+370 671 51274 Olga, Vilnius