Foto
Foto
Foto

Bardas

Rūšis Šuo
Vieta Vilnius
Lytis Patinas
Amžius 1-3 metai
Veislė Mišrūnas
Sterilizacija/kastracija Neatlikta
Ūgio kategorija Mažas (iki 30cm ties ketera)
Kailio tipas Trumpaplaukis
Pagrindinė spalva Ruda Smėlinė

Susidomėjus ar kilus klausimų, kreipkitės į mus:

Bardas (~2 m.) visai mažiuku pateko į mūsų prieglaudą ir labai greitai rado namus.

Mėnesiai bėgo greitai, dienos dar greičiau. Mažas pupulis išaugo į dailų ir linksmą šunį, o per tą laiką jo šeimoje gimė vaikas.

Ir štai Bardas, kurį buvo žadėta mylėti, juo rūpintis, auklėti, pagal sutartį privalomai turėjo kastruoti, grįžo į prieglaudą jų šeimininkams neįvykdžius ir šių įsipareigojimų, kuklus kraitelis – du maišai Pedigree .

Nekalbam apie tai, kad esame atsakingi už tuos, kuriuos prisijaukinome ir (ne)auklėjam “pagal save”; nekalbame apie tai, kad JEIGU… jeigu… – tai reiktų ieškotis galimybių dovanojimo iš namų; nekalbame apie stresą, kurį patiria gyvūnas, iš namų aplinkos atkeliavęs į lauko būdą, nes neatsiklausiama ir yra vieta tokiam šuniui, ir ne apie tai, kad nurimęs ir supratęs kas įvyko, Bardas nerodo visiškai jokios agresijos.

Kalbėjome, kalbame ir matyt dar ilgai ir nuobodžiai kalbėsime apie atsakomybę, apie tai, kad gyvūną reikia imti tik tokiu atveju, kai neįsivaizduoji savo namų BE GYVŪNO, o priėmus jį po savo pastogę, darysi VISKĄ, kad suprastumėte vienas kitą, gerbtumėte vieni kitų erdvę ir poreikius.

Kalbame apie Bardą – jauną, energingą, labai švelnų šunį, visiškai neturintį agresijos nei kitiems šunims, nei mums, nei vaikams. Labai nuotaikingas, jau ir vėl besišypsantis 🙂 , tikintis ir laukiantis tų, kurie ŽINO atsakomybės reikšmę ir ĮVYKDO pažadus , nes KITAIP BŪTI NEGALI.

Šiek tiek dresūros – ir NIEKADA nepasigailėsite dėl savo sprendimo, tik priimkite jį apgalvotai ir sąmoningai.

+370 674 45140 Živilė