Foto
Foto
Foto

Bazilikas

Rūšis Šuo
Vieta Vilnius
Lytis Patinas
Amžius 1-3 mėnesiai
Veislė Mišrūnas
Sterilizacija/kastracija Neatlikta
Ūgio kategorija Mažas (iki 30cm ties ketera)
Kailio tipas Vidutinio ilgumo plaukas
Pagrindinė spalva Ruda

Susidomėjus ar kilus klausimų, kreipkitės į mus:

Spalio mažyliai

Nuo ko prasideda vaikystė? Nuo mamos kvapo, nuo šilto guoliuko, nuo pasaulio tyrinėjimo, pradedant kambariu, kuriame gyveni. Bet kai kažkas susiklosto ne taip – vaikystė prasideda nuo narvo prieglaudoje ir tai ne prasčiausias variantas…Šie mažyliai džiaugiasi savo nerūpestingomis dienomis ten, kur jie dabar yra 🙂 . Be galo mieli, energingi, žaismingi ir laaaabai nusiteikę bendrauti 😉 .Žmogus? VALIO! Žaisti? TAIP! Namo?…. Tikrai aš?.. Be abejo tu 😉 . Tu, mažasis brolau, ir tu, didžioji jo sese. Girdite, kaip nenutilsta telefono skambučiai?…. Jūsų jau ieško, jūsų jau laukia ten, kur būsite mylimi, kur jumis bus pasirūpinta, kur turėsite ne vieną smagų žaislą, o ir pažinsite, kas yra minkšta sofa, šilti keliai, kaip kvepia šeimininkų batai (ir kokio jie skonio 🙂 ) , pamatysite kaip atrodo mašina, miestas, miškas, ežeras! Sužinosite, kad brangiausia yra šeima, o jūs jau tuoj tapsite pilnaverčiais jos nariais. +370 674 45140 Živilė, Vilnius

Posted by Tautmilės Prieglaudėlė on 2018 m. Spalis 24 d., Trečiadienis

Šie mažyliai džiaugiasi savo nerūpestingomis dienomis , glausdamiesi pas mus prieglaudoje, kur jiems tikrai ne vieta 🙂 . Be galo mieli, energingi, žaismingi ir laaaabai nusiteikę bendrauti 😉 .

Žmogus? VALIO! Žaisti? TAIP! Namo?…. Tikrai aš?..
Be abejo tu 😉 . Tu, mažasis brolau, ir tu, didžioji jo sese.

Girdite, kaip nenutilsta telefono skambučiai?…. Jūsų jau ieško, jūsų jau laukia ten, kur būsite mylimi, kur jumis bus pasirūpinta, kur turėsite ne vieną smagų žaislą, o ir pažinsite, kas yra minkšta sofa, šilti keliai, kaip kvepia šeimininkų batai (ir kokio jie skonio 🙂 ) , pamatysite kaip atrodo mašina, miestas, miškas, ežeras! Sužinosite, kad brangiausia yra šeima, o jūs jau tuoj tapsite pilnaverčiais jos nariais.

Šviesiaplaukė – patelė, mažaūgis išdykėlis – patinėlis.

+370 674 45140 Živilė, Vilnius