Foto
Foto
Foto

Reikalinga parama šuneliui išmestam iš daugiabučio trečio aukšto!

 

Šiandien sulaukėme skambučio, kad Apkasų gatvėje iš daugiabučio 3-čio aukšto išmestas 6 mėnesių šunelis. Kaimynai matė įvyki, iškvietė policijos pareigūnus, tačiau šeimininkai durų neatidarė nei kaimynams, nei policijos pareigūnams. Nuvykę į įvykio vietą iškart pasiėmėm šunelį ir skuodėm į Toto kliniką suteikti šuneliui pirmąją pagalbą. Pakrikštijom jį Skrydžiu, bet turbūt taikliau būtų vadinti Laiminguoju Skrydžiu, nes šunelis po tokio kritimo jaučiasi tikrai neblogai, reaguoja į aplinką, viskuo domisi. Pagrindinė problema – sunkiai stato galinę koją. Padarius rentgeno nuotrauką kojos lūžio nematyti, tačiau rytoj turėsime narkotizuoti ir bandyti darytis dubens nuotrauką, nes dabar jam buvo paprasčiausiai per skausminga procedūra.
Skrydis liks mūsų globoje kol bus vykdomas tyrimas dėl žiauraus elgesio su gyvūnu. Kiek pasakojo kaimynai išmetęs šunelį vyras yra Pavelas, kuris neįgalus ir nuolatos vaikšto su ramentais, šeimoje gyvena ir jaunesnė mergina, kuri ir rūpinosi šuneliu. Apie bylos eigą žinoma informuosime toliau.
Labai prašome visų dabar padėti suteikti visą reikalingą pagalbą Skrydžiui, kad jis greičiau pilnai atsistotų ant visų kojų. Paremti galite paaukodami į mūsų sąskaitą – Všį „Tautmilės Globa“ įmonės kodas 302710895, LT677300010130362000, paskirtyje nurodžius “Skrydžiui”
Paypal:Tautmile@gmail.com PAYPAL*TAUTMILESGL

PADĖKITE IR IŠGELBĖKITE GYVYBES