Foto

Kad geriau mus pažintumėte :)

Vaizdais ir žodžiais šiek tiek papasakosiu  apie prieglaudos gyvenimą. Bent trumpam tarp mūsų ir su mumis pabūkite, pasėdėkite, pažingsniuokite, pasijuokite, nuo meilumo aptirpkite, kartu pasidžiaukite.

Prieglauda įsikūrusi labai gražioje vietoje prie Pavilnių regioninio parko. Būna dienų, kai turime daug pagalbininkų, tada čiumpame sutariančius šunis ir kartu visu būriu leidžiamės į ilgus žygius. Einam, bėgam, lipam, leidžiamės, juokiamės, maudomės, ilsimės, stebim, lojam, dainuojam, draugaujam… Smagu! Prisijunkite! Darbo dienomis vedžioti šunis dažniausiai pradedame nuo 8.00 rytais ir nuo 17.30 vakarais, savaitgaliais – 9.00 rytais, 17.00 vakarais (pasitikrinkite kalendoriuje, kurį rasite čia: http://tautmilesgloba.lt/globos-kalendorius/).

Dažniausiai kiekvienas savanoris vaikšto kartu su vienu, dviem, rečiau trimis šunimis. Taip labiau juos pažįstame, mokome, gilesnį ryšį užmezgame, jie gauna individualaus dėmesio, susitelkia į bendravimą su žmogumi.

Pasivaikščiojimas su Dribsniu:

Gali pasirodyti, kad prieglaudoje glaudžiasi tik šunys, bet ne – yra ir daug kačių. Labai laukiam užsukant kačių mylėtojų, kurie pabūtų su jomis, išglostytų, šukuotų, tiesiog pasėdėtų šalia, žaistų, kalbintų, išsivestų ir jas pasivaikščioti, pratintų prie pavadėlio, lauko, o kartais ir padėtų joms iš lėto pamilti žmogaus draugiją.

Trojus, kuris jau džiaugiasi namus suradęs:

Pajus, kuris mėgsta žaisti slėpynių ir vis dar dairosi namų:

Jonukas, pajutęs, kaip gera eiti pasivaikščioti:

Be to, prieglauda turi sodybą Pagojaus kaime, Vilniaus rajone. Dar vis vyksta sodybos pritaikymo prieglaudos reikmėms darbai, bet gyvūnai jau ir ten randa prieglobstį gamtos apsupty. Tautmilė ir Gaudrė diena iš dienos iš peties darbuojasi, kad sukurtų gyvūnams ir žmonėms jaukią, patogią ir saugią erdvę. Tautmilė ir gyvūnai labai laukia pagalbininkų ir svečių, tad užsinorėję apsilankyti, skambinkite jai ir nuvažiuokite į Pagojaus kaimą pabūti, padėti, pabendrauti. Jauku ir gera ten! Kaip nebus, kai tiek gyvūnų ir gamtos aplink. O ir darbų darbelių ten oho kiek.

Veiksmas vyksta dar ir globėjų namuose. Plačiau apie globą čia: http://tautmilesgloba.lt/renginys/namu-globa-daro-stebuklus-prisijunk-prie-globeju-namuose-komandos/.

Šypsnių vasarinių sauja 🙂

Neringa

Kur, Kada

2017-06-14
Vilnius