Prieglaudos kalendorius

Šiame tvarkaraštyje galite užsiregistruoti šunų vedžiojimui Tautmilės prieglaudėlėje. Registracija yra BŪTINA, kad galėtume geriau suvaldyti, paskirstyti lankytojų srautus.  Prieglaudos patalpos nėra labai didelės ir globojamų gyvūnų skaičius ribotas. Matau, kaip dažnai nusimenama, kai atėjusiam šunų pavedžioti žmogui pasakai, kad šiandien nebeliko su kuo eiti pasivaikščioti, nes labai daug vedžiotojų susirinko ir šunys jau išvesti. Optimaliausias skaičius mūsų dydžio prieglaudai yra 10 lankytojų vienu metu. Nekyla chaosas, negąsdiname gyvūnų šurmuliuodami.

Apie savo ketinimą atvykti pagelbėti informuokite mus el. paštu tautmiles.prieglaudele@gmail.com, o jei pavyksta, iš karto užsiregistruokite į kalendorių.

Registruojantis prašytume nurodyti, kokiu tikslu norite atvykti (vedžioti šunis, išsirinkti gyvūną, aplankyti su dovanomis, ekskursijai ir pan.). Užsirašykite pvz. Jonas (naujokas vedžioti šunis) + tel. nr. Jeigu turite daugiau klausimų dėl apsilankymo pas mus, dėl savanorystės ar nepavyksta prisijungti prie kalendoriaus rašykite mums tautmiles.prieglaudele@gmail.com, užregistruosime, pakonsultuosime. Dėkojame ir laukiame Jūsų apsilankant.

Prisijungimas: https://www.google.com/calendar
Vardas: tpkalendorius
Slaptažodis: asmyliu200sunu

Nepavyksta prisijungti? Peržiūrėkite instrukciją:  https://www.youtube.com/watch?v=rerXT6NyX-0&t=3s

DARBO LAIKAS: Šunis vedžiojame kasdien du kartus per dieną: darbo dienomis ryte  pradedame nuo 8.30 val., vakare nuo 17.30 val. Savaitgalį – ryte nuo 9 val., vakare nuo 17 val.  Vedžiojimas trunka apie 2 val. (aišku, trukmė labai priklauso nuo pagalbininkų skaičiaus). Lankytojus prieglaudoje galime priimti 12-15 val., kai jau būname baigę rytinį šunų vedžiojimą, šėrimą ir patalpų tvarkymą. Atvažiavę kitu laiku galite nieko nerasti, nes būname ne visą dieną.

Norėdami su vaikais užsiregistruoti į ekskursiją/pamokėlę po prieglaudėlę, rašykite tautmiles.prieglaudele@gmail.com, suderinsime datą. Ekskursijas galime pravesti darbo dienomis 14-15 val. Rašykite tautmiles.prieglaudele@gmail.com ir derinsimės datą. Ekskursijos kaina vienam vaikui  2eur – visi surinkti pinigėliai skirti prieglaudos gyventojams.

SVARBU TĖVELIAMS: Vaikai, atvykstantys padėti į prieglaudą, privalo būti kartu su tėvais. Vyresni vaikai (14 m. ir vyresni), atvykstantys vieni be tėvų, turi turėti raštišką tėvų sutikimą lankytis prieglaudoje.

Mieli tėveliai, būkite supratingi ir išklausykite savanorių nurodymus ir prašymus, kad jūsų vaikai ir jūs būtumėte saugūs. Kartais dėl didelio kiekio žmonių, šunelių kuriuos gali vedžioti vaikai nelieka, todėl prašome prieš atvažiuojant užsiregistruoti į kalendorių arba rašyti mums į tautmiles.prieglaudele@gmail.com, kad visi kartu galėtumėme geriau susiplanuoti laiką!

 

ŠUNŲ VEDŽIOTI PRAŠOME ATVYKTI TIK NURODYTAIS LAIKAIS!!! Atvažiavę kitu laiku galite nieko nerasti, nes prieglaudoje būname ne visą dieną. Labai prašome iš anksto su mumis susiderinti apsilankymo laiką, kad nebūtų taip, kad netikėtai atvykę, mūsų nerastume (dažnai po pietų tenka išvažiuoti į iškvietimus, veterinarijos klinikas ir pan.) ar kad būtų nelikę ko vedžioti.