Prieglaudos kalendorius

Šiame tvarkaraštyje galite užsiregistruoti apsilankymui Tautmilės prieglaudėlėje. Registruojantis prašytume nurodyti, kokiu tikslu norite atvykti (tvarkytis, išsirinkti gyvūno, susipažinti su nariais ir pan.). Jeigu atvykti negalėsite, labai prašome arba pažymėti tame pačiame tvarkaraštyje, arba pranešti telefonu. Dėkojame ir laukiame Jūsų apsilankant.

 

Prisijungimas: https://www.google.com/calendar
Vardas: lese.tautmile
Slaptažodis: tautmilesprieglaudele18

Nepavyksta prisijungti? Peržiūrėkite instrukciją:  https://www.youtube.com/watch?v=rerXT6NyX-0&t=3s

SVARBU TĖVELIAMS: Jaunesni vaikai ir paaugliai privalo būti kartu su tėvais ar turėti raštišką tėvų sutikimą. Nepilnamečiams draudžiama savarankiškai užeiti į prieglaudą, kol joje nėra suaugusių savanorių.

Mieli tėveliai, būkite supratingi ir išklausykite savanorių nurodymus ir prašymus, kad jūsų vaikai ir jūs būtumėte saugūs. Kartais dėl didelio kiekio žmonių, šunelių kuriuos gali vedžioti vaikai nelieka, todėl prašome prieš atvažiuojant užsiregistruoti į kalendorių, kad visi kartu galėtumėme susiplanuoti geriau laiką!

DARBO LAIKAS: Norint pavedžioti šunelius prašome atvykti ryte  8.30h, vakare 17.30h. Savaitgalį – ryte 9h, vakare 17h (atvažiave kitu laiku galite nieko nerasti, nes būname ne visą dieną)

PRAŠOME ATVYKTI TIK NURODYTAIS LAIKAIS!!!

Norint užsiregistruoti į ekskursiją po prieglaudėlę skambinti +370 67 44 5140 Živilei (jei neatsiliepiu, galite parašyti žinutę, kad perskambinčiau)