Noriu savanoriauti

Tautmilės prieglaudėlė labai kviečia prisijungti naujus žmones prie mūsų savanorių komandos. Laukiame tiek šunų, tiek kačių mylėtojų.

Dirbant su šuniukais pagrindinė ir smagiausia pagalba būtų vedžiojant šunis. Taip susipažinsite su mūsų maždaug 60 širdelių, kurios visos turi savo asmenybes ir charakterius, todėl susipažinus su visais jausitės taip, kad pasipildėte šešiasdešimčia draugų. Šunis vedžiojame du kartus dienoje. Rytais nuo 8h, savaitgalį nuo 9h. O vakarais nuo 17.30h. Žinoma labai reikia pagalbos ir tvarkant šuniukų narvelius, voljerus, plaunant jų indelius, pildant maisto ir vandens indelius.


O kačių mylėtojams turime draugų matyt per 100. Jie galėtų prisidėti padėdami tvarkyti mūsų kačių kambarius t.y išvalyti dėžutes, narvelius, išplauti ir papildyti vandens ir maisto indelius ir kt. Tuo pačiu ir papopinti mūsų damas šukuojant, valant ausytes ar kerpant nagučius.
Patys savanoriaudami tikrai supratome, kad padėdamas kitam tuo pačiu padedi ir sau. Jeigu pavargstate nuo darbų, studijų, rutinos ar rudenėlis atnešė niūrių minčių tikrai kviečiame išbandyti šunų ir kačių terapijos. Daug kartų girdėjome: aš negalėčiau savanoriauti prieglaudoje, nes man per daug gaila, aš visus juos pasiimčiau namo. Bet pabuvoję ir išbandę save suprastumėte, kad gailestis virsta į džiaugsmą, kad gali su kiekvienu mūsų globotiniu susipažinti, susidraugauti ir jam padėti.


Taigi visus žmones, kurie pasiryžę nuveikti kažką prasmingo kviečiame prisijungti kad ir jau šį vakarą 17.30h! Apsirenkite rūbeliais, kurių negaila būtų išpurvinti, apsiaukite patogius batus ir pirmyn į trasą! Būtinai užsirašyti į mūsų savanorių kalendorių – http://tautmilesgloba.lt/prieglaudos-kalendorius/ Užsirašykite pvz. Jonas (naujokas). Jeigu turite daugiau klausimų dėl savanorystės ar prisijungimo prie kalendoriaus skambinkite arba rašykite +37067445140 Živilė