Foto
Foto
Foto
Foto

Skipis

Rūšis Šuo
Vieta Vilnius
Lytis Patinas
Amžius 1-3 metai
Veislė Mišrūnas
Sterilizacija/kastracija Atlikta
Ūgio kategorija Mažas (iki 30cm ties ketera)
Kailio tipas Trumpaplaukis
Pagrindinė spalva Ruda

Susidomėjus ar kilus klausimų, kreipkitės į mus:

SKIPIS

Skipis gimė trikojukas, taigi mažyliui teko nelengva užduotis – jau nuo mažens mokytis rungtis su giminaičiais šiek tiek mažesnėmis pajėgomis, tačiau jam tai puikiai pasisekė. Beliko visai “smulkmena” – rasti savo vietą po saulę.

Taip, jis “kitoks”, bet ar pats tai žino, ar supranta? Jis visada pritrauks dėmesį, į jį visada atsigręš gatvėje, bet ar po kelių minučių jo žaidimų lygiom su jo draugais vis dar pastebimas jo “trūkumas”?…Labai judrus, žavingas nuo nosies galiuko iki uodegos galo!

Jis yra mums tikrai ypatingas : mažiukas, besilaikantis atokiau nuo nepažįstamų žmonių, bet nuoširdžiai pasitinkantis savanorius. Skipis privilegijuotas – vaikšto su ilgai jo “apuostytais” savanoriais be pavadėlio, nes būna visada šalia, klauso kai prašoma ateiti, prisiglaudžia, prašosi būti glostomas, žiūri giliai į sielą.

Labai tikime, kad pasiryžęs mylėti „išskirtinis“ Skipukas ras savo Žmogų, ras vietos kažkieno širdyje, o tuo pačių ir kelią į naujus namus.

Laaaaabai svajojame, kad Keiti ir Skipis iškeliautų į tuos namus kartu. Jie nesupranta , kad bent vienas iš jų yra „kitoks“. Jie trokšta apipilti savo žmogų pozityvumu, dėkingumu ir begalinė meilė. Jie senai apsiruošę parodyti kažkam, kad jie yra be galo atsidavę, ištikimi ir atsidavę tol, kol plaks jų širdys.

Keitė: http://www.tautmilesgloba.lt/lt/animal/view/id/51976

Živilė +370 674 45140 (nuo 11h iki 20h), Vilnius

 


Živilė +370 674 45140