Foto
Foto
Foto
Foto

Šeila

Rūšis Šuo
Vieta Vilnius
Lytis Patelė
Amžius 4-8 metai
Veislė Mišrūnas
Sterilizacija/kastracija Nežinoma
Ūgio kategorija Mažas (iki 30cm ties ketera)
Kailio tipas Trumpaplaukis
Pagrindinė spalva Ruda

Susidomėjus ar kilus klausimų, kreipkitės į mus:

DOVANOJAMA Šeilutė.
Ši žavinga panelė ieško šiltų mylinčių namų, kur būtų mylima, visada soti, prižiūrėta, daug dėmesio gaunanti šeimos narė. Šeilai apie šeši mėnesiai, o spėjo patirti daug baimės ir skausmo. Nepaisant mašinos partrenkimo (2 kartus, viena po kito!) ir po to sekusios sudėtingiausios operacijos, kurios metu buvo iš naujo, kaip konstruktorius, sudėlioti dubens ir kojų kaulai, ši mažylė neprarado meilės gyvenimui ir žmogui. Sveikimas buvo ilgas, po operacijos negalėjome leisti jai vaikščioti, nepaisant mūsų patarimų ir pristabdymų ji atsistojo ir išmoko iš naujo vaiščiuoti. Kalytės pagrindinė misija – laukti žmogaus prisilietimo ir užmegzti draugystę. Klinikos stacionare praleidusi jau labai daug laiko išmoko skirti darbuotojus, su jais nori palaikyti nuolatinį kontaktą. Nustačiusi “įsibrovėlį” garsiai apie jį praneša personalui 🙂 Išvesta pasivaikščioti pažindinasi su visias žmonėmis ir gyvūnais. Visus savo gamtinius reikaliukus Šeilutė strakaliodama atlieka TIK lauke. Ji bus puiki draugė bei atsakingas sargas. Šeilutė bus dovanojama tik atsakingiems (nealergiškiems) žmonėms, tvirtai apsisprendusiems įsigyti augintinį. Norintiems susipažinti su šunyte galima ją aplankyti. Klinikos durys atviros visomis dienomis. Prieš dovanojimą pasirašoma dvišalė prieglaudos sutartis, kuri suteiks dideles nuolaidas tolimesniems kalytės skiepams, vizitams pas veterinarus, sterilizacijai.
Šiandien mažytė gavo savo pirmą skiepuką!

 

Istorija: Balandžio 30 dieną pas mus iš Šilo gatvės pakliuvo maža kalytė, kurią per kelias sekundes nutrenkė mašinos du kart. Šį mažą vaikelį sekančią dieną nuvežiau į Toto kliniką, kur kol laukė operacijos, jai buvo leidžiami stiprūs nuskausminamieji, nes visa dubens sritis buvo sumaitota.
Operacija atlikta, Šeila surinkta iš naujo naujam gyvenimui.
Didžiausias nerimas, ar sugebės atsistatyti tuštinimosi funkcijos –atrodo atsistato. Ji ištvėrė itin daug ir baimės, ir nežmoniško skausmo, dabar mokosi gyventi nuo A.

 

Kreiptis +370 650 71786