Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto

Saulė

Rūšis Šuo
Vieta Vilnius
Lytis Patelė
Amžius 7-12 mėnesių
Veislė Mišrūnas
Sterilizacija/kastracija Neatlikta
Ūgio kategorija Vidutinis (30-60cm ties ketera)
Kailio tipas Trumpaplaukis
Pagrindinė spalva Juoda

Susidomėjus ar kilus klausimų, kreipkitės į mus:

 2017-09-19

Saulė

Saulei apie 1.5 metų. Saulė dievina ilgus pasivaikščiojimus. Tvarkingai eina su pavadėliu. Miške laksto kaip pasiutus. Kartą, jau grįžtant namo taip varė, kad numušė mane. Labai išsigandau! O ji atsisėdo šalia lyg klausdama kas gi man darosi. Atvykus į globą bijojo visko. Dabar atrodo, kad to niekada ir nebuvo. Aploja einančius už tvoros – saugo namus. Vis drąsiau bendrauja su kitais šunimis. Jau rodo didelį susidomėjimą ir katėms. Saulė dar gana atsargi. Reikia kiek kantrybės ir daug meilės, dėmesio, kad ji imtų visapusiškai pasitikėti nauju žmogumi.
867445140 Živilė

 

————————————————————————————————————–

Papasakosiu nuostabią istoriją apie nuostabius šuniukus ir nuostabią jų MAMĄ.
Saulė – nuostabaus grožio kalytė, kuri saulėtą penktadienį kartu su šuniukais atvyko į mano namus. Atvyko tam, kad turėtų saugų kampą išleisti į pasaulį kelis šuniukus. Pora nemigos naktų, baimės, kaukimo…ir štai. Gražųjį sekmadienį net 5 mažyliai savo cypsėjimu skelbė apie tai, kad jau atėjo.
Rūpestingoji mama savo mažylius maitino, prausė, šildė.. Kol mažyliai tapo jau nebe tokiais mažais 🙂 Sveiki, įmitę, jau turi dantukus ir mokinasi loti. Šuniukai, vienas patinėlis ir keturios kalytės, ir Saulė pradeda dairytis savo žmogaus. Šuniukai dideli neaugs – Saulė iki kelių, tad tokie panašiai jie ir bus.