Foto
Foto
Foto
Foto
Foto

Čilas

Rūšis Šuo
Vieta Vilnius
Lytis Patinas
Amžius 1-3 metai
Veislė Mišrūnas
Sterilizacija/kastracija Atlikta
Ūgio kategorija Vidutinis (30-60cm ties ketera)
Kailio tipas Vidutinio ilgumo plaukas
Pagrindinė spalva Pilka

Susidomėjus ar kilus klausimų, kreipkitės į mus:

Gegužės 25 d. vakare į prieglaudą žmonių atvežtas jaunas dviejų – trejų metų patinėlis, rastas Nemenčinės plente. Šuo buvo pilnas erkių ir žaizdų, nusilpęs ir greičiausiai neskiepytas. Tikėjomės, kad šeimininkai intensyviai ieško savo šeimos nario, bet bent jau į mūsų prieglaudą jo ieškoti niekas neatvyko.
 
Čilas gyvena prieglaudoje beveik tris mėnesius. Prieraišus, be galo draugiškas ir atsidavęs šuo. Čilas taptų nuostabiu draugu, kuris nereikalauja tam tikro žmogaus amžiaus – tai gali būti puikus kompanionas tiek vaikui, tiek suaugusiam, tiek vyresnio amžiaus žmogui, nes nėra įkirus, ramiai vaikšto, netempia pavadžio, išlaiko tvarką savo voljere, mėgsta gulėti lauke ir stebėti aplinką, kantriai laukiant kada gi pasirodys tas JO žmogus. Čilas visuomet bus su savo žmogumi: kai jam bus liūdna ar linksma, visada išklausys jį, visada bus greta ir mylės jį besąlygiškai .
 
Mūsų sąlygos potencialiam šeimininkui: atsakingas, tvirtai įsitikinęs dėl savo sprendimo pilnametis asmuo, suprantantis užsiėmimų su šunimi svarbą, o svarbiausiai – pasiruošęs rūpintis mūsų globotinių , mylėti ir saugoti jį.
 
Dėl šunelio kreiptis į Živilę 867445140