Foto
Foto
Foto
Foto

Šakti

Rūšis Katė
Vieta Vilnius
Lytis Patelė
Amžius 1-3 mėnesiai
Veislė Mišrūnas
Sterilizacija/kastracija Neatlikta
Ūgio kategorija Mažas (iki 30cm ties ketera)
Kailio tipas Trumpaplaukis
Pagrindinė spalva Juoda

Susidomėjus ar kilus klausimų, kreipkitės į mus:

Šakti simbolizuoja kūrybinę energiją, gausą, šilumą, saugumą, protą, nuojautą, bendravimo sklandumą, stiprią valią, moteriškumą, stebukliškumą. Ji – gyvastis,  ji – išmintis, ji – meilė. Pavadinau katukę taip, nes tikiu, kad visas šias ir kitas vertybes ji ir stiprins savo naujoje šeimoje. Juk gyvūnai atneša tiek daug teigiamų atspalvių į mūsų gyvenimus, o jei dar tikėsim, kad ir vardai neatsitiktinai parenkami kiekvienam… 🙂 🙂

Mažulytę Šakti pametė jos mama katė. Sesutę išsinešė, o jos ir nesugrįžo. Taip ir atsidūrė ji Rachelės globoje. Rachelė ir jos mėnesio kačiukai savaitinuką labai meiliai priėmė, o Šakti anksčiau nei įprastai išmoko vaikščioti, įsidrąsino ir jau bando neatsilikti nuo kitų brolių ir sesučių. Rachelė net bara ją kartais garsiai miaukdama. Kogi tu ne guoly, matai. Pačiumpa už sprando ir toliau bardamasi neša atgal, o Šakti, žiūrėk, ir vėl klibinkščiuodama skuba kitur, reikalų jai pilna :)) Labai mėgsta ir ant žmogaus įsitaisyti – už plaukų, ant kaklo, ant krūtinės. Net ieško žmogaus. Pasiimi ant rankų, o ji susirango ir murkdama snaudžia. Labai meili katytė auga.

Rachelės istoriją pavadinau velykiniu stebuklu, nes ėmiau ir antros Velykų dienos rytą nubudau nuo skardaus miauktelėjimo…vienas, du, trys, keturi, penki… Sutikau Rachelę prie namų durų, glaustės, murkdama pasakojo man savo istoriją, sakytum prašės saugaus kampelio. Saugus kampelis atsirado. Vėliau atsirado ir penki racheliukai. Jie augo, augo ir jau tiek užaugo, kad atėjo laikas šeimynai namų dairytis. Susipažinkit su Rachele ir jos mažais išdykusiais angeliukais.

Kreiptis 868526650. Neringa