Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto

Floidas (Pamaivos 1)

Rūšis Katė
Vieta Vilnius
Lytis Patinas
Amžius 7-12 mėnesių
Veislė Mišrūnas
Sterilizacija/kastracija Atlikta
Ūgio kategorija Mažas (iki 30cm ties ketera)
Kailio tipas Vidutinio ilgumo plaukas
Pagrindinė spalva Juoda Balta

Susidomėjus ar kilus klausimų, kreipkitės į mus:

2018-09-25

Floidas
 
Kartais gyvūnai prieglaudoje užsibūna taip nepaaiškinamai ilgai, kad net kaktas suraukę susimąstom, kas gi čia vis koją pakiša… Šįkart taip sunerimome dėl Floido. Jis pas mus nuo tų laikų, kai buvo mažylis kačiukas. Dabar jam jau apie 11 mėn. Kaip gi taip ilgai be namų gali būtų katinėlis, kuris toks išvaizdus, elegantiškas, švelnus žmogui, draugiškas kitoms katėms, nebijantis šunų, nes su jais nuolat pas mus bendrauja, viduje būti mėgstantis, bet neatsisakantis ir lauke pašmirinėti pakampėmis, saulutės voniomis pasimėgauti. Jau ir čipuotas ir kastruotas net.
 
Labai kviečiame jus pastebėti šį nuostabų katinėlį 🙂
 
+370 600 35409 Miglė (Šiuo metu prieglaudos sodyboje prie Medininkų)
——————————————————-

2018-02-24

Floidas – labai meilus ir žaismingas, žavus ilgaplaukis katinėlis. Jūs tik pasižiūrėkite į jį:) O pasižiūrėję pagalvokite… gal norėtumėte jam padovanoti namus!?:))

Dabar jam apie 7 mėn.  Šiuo metu prieglaudos sodyboje prie Medininkų. +370 600 35409 Miglė

——————————————————-

(iš ketvertuko sodyboje)

Juodai baltai pamargintas Pamaiva :))

Kažkam labai nepatiko fotografuotis 😀 Jau toks susiraukęs nuotraukoj atrodo, bet iš tiesų tai pasakiškas katinėlis. Dar vis tyrinėja, kas tai yra tas žmogaus prisilietimas, murkia iš palaimos, laimės šokį šoka vartydamasis, kai glostai. Šiuo metu prieglaudos sodyboje prie Medininkų. Kas norite padovanoti jam namus, kreipkitės į Tautmilę!  Apie namus jau svajote svajoja, dieną naktį vis laukia! Dabar apie 5-6 mėn. +370 620 94523