Foto
Foto
Foto

Pakalnutė

Rūšis Katė
Vieta Vilnius
Lytis Patelė
Amžius 1-3 mėnesiai
Veislė Mišrūnas
Sterilizacija/kastracija Atlikta
Ūgio kategorija Mažas (iki 30cm ties ketera)
Kailio tipas Trumpaplaukis
Pagrindinė spalva Trispalvė

Susidomėjus ar kilus klausimų, kreipkitės į mus:

Pakalnutė

Katytė Pakalnutė gyveno soduose, jau porą mėnesių ji gyvena pas laikiną globėją. Pakalnutė apsiprato bute ir jau turi savo pomėgius. Ji mėgsta stebėti visas vandens procedūras: indų plovimą, prausimąsi. Bėgantis iš čiaupo vanduo ją tiesiog užburia. Gal ji yra vandens ženklas pagal horoskopą? : )

Dar ji mėgsta naktį miegoti ant savo globėjos. Ta pastebėjo, kad Pakalnutė linkusi atsigulti ant skaudančios kūno vietos.

Katytė mėgsta atsiliepti, kai globėja su ja šnekasi. Gerai išauklėta! : ) Šneki katytė, kartais garsiai paprašo pavalgyti, nors rytais nežadina, kantriai laukia, kol suskambės žadintuvas arba globėja atsimerks. Ji tiesiog sėdi ir žiūri į globėja, kada ta pabus : )

Visi, kas ją paglosto, negali atsitraukti, nes jos kailiukas nepaprastai minkštas, išpuoselėtas, ji tikra švaruolė ir labai prisižiūri. Glostyti ją tikras antistresas! O jai labai patinka būti antistresu : )

Katytei apie 2 metus, visiškai priprato gyventi bute, labai tvarkingai eina į dėžutę, sveika, sterilizuota, paskiepyta.

Kažkam labai pasiseks!

Bėda ta, kad katytės laikas namuose suskaičiuotas, ji turi keliauti į prieglaudą, nes pas jos laikiną globėją turi atsikraustyti kita katytė globai. Ji vis bando pratempti laiką, kad katytė nepatirtų streso prieglaudos narve, o keliautų tiesiai pas naujuosius šeimininkus. Deja, nauji šeimininkai vis neatsiranda, o laikas spaudžia.

Jeigu Jums patiko Pakalnutė, esate atsakingas ir mylintis gyvūnus žmogus ir norite priimti Pakalnutę į savo šeimą, kreipkitės į Aną tel. 860735052 (Vilnius)