Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto

Milka

Rūšis Šuo
Vieta Vilnius
Lytis Patelė
Amžius 1-3 metai
Veislė Mišrūnas
Sterilizacija/kastracija Atlikta
Ūgio kategorija Vidutinis (30-60cm ties ketera)
Kailio tipas Trumpaplaukis
Pagrindinė spalva Juoda Balta

Susidomėjus ar kilus klausimų, kreipkitės į mus:

Milka

Kovo mėn. Viršupio gatvėje buvo nutrenkta kalytė. Po smūgio tik gaisrininkų pagalba ji buvo išlaisvinta iš po mašinos. Avarijos pasekmės: stiprūs galvos sumušimai, siūtos žaizdas, lūžusi koja. Atsiradę šeimininkai sužinoję apie jos sužeidimus ir kiek kainuos gydymas kalytės tiesiog atsisakė… Milka, pirmomis dienomis būdama ypač pastos būklės, liko tarp svetimų prieglaudos sienų, sužalota ir išduota…

Gražuolė jau porą mėnesių gyvena kitą savo gyvenimą ir kas dieną stebina ir džiugina mus. Ji greit suprato kad čia ją labai pamilo, čia ją lepina, ją rūpinamasi , todėl nepraleidžia progos to ir pasinaudoti :). Dievina pilvo glostymą ir švelnų “pakasiuką”, mėgsta dėmesį, jai patinka stebėti žmones bei mašinas, o jos lojimo mes net negirdėjome.

Milka dar labai jauna (jai apie 3 m.), labai kantri, labai priraiši, miela ir draugiška kalytė, puikiai sutaria su žmonėmis ir vaikais, nerodo jokios agresijos kitiems šunimis.

Šunys labai greitai prisiriša prie savo naujų šeimininkų, tad jeigu nuspręsite kad Milka laukia būtent Jūsų, kad galėsite skirti laiko aktyviems pasivaikščiojimams ir užsiėmimas su ja, būkite tikri, kad ir ji taps Jūsų ištikimąja draugė iki pat gyvenimo pabaigos.

Živilė 867445140 (nuo 11h iki 20h), Vilnius