Foto
Foto
Foto
Foto
Foto

Marytė

Rūšis Šuo
Vieta Vilnius
Lytis Patelė
Amžius 4-8 metai
Veislė Mišrūnas
Sterilizacija/kastracija Atlikta
Ūgio kategorija Vidutinis (30-60cm ties ketera)
Kailio tipas Vidutinio ilgumo plaukas
Pagrindinė spalva Juoda

Susidomėjus ar kilus klausimų, kreipkitės į mus:

Taip atsitiko, kad padovanota ji grįžo… Nepritapo, neprilipo, nepasiliko… Bet tai tikrai ne tas šuo, kuriam lemta nuleidus nosį ir braukiant letena ašaras pralesti likusį gyvenimą prieglaudoje vien dėl to, kad vieną kartą nepasisiekė – NE! Todėl labai optimistiškai nusiteikę skelbiame naują šeimininkų atranką!

P.S. Jums tikrai nereikia šuns, jeigu galite be jo gyventi. Šuo reikalingas tiems, kurie be jo neįsivaizduoja savo gyvenimo 🙂.

_______________________________________________________________

Marytė

Pirmos dienos prieglaudoje Marytei buvo sunkios: lojo, saugojo savo žaislus, nenoriai eidavo pasivaikščioti nenoriai paliekant savo narvą. Bet kam tos pirmos dienos būna lengvos? Tarp svetimų sienų, daugybės šunų, nepažįstamų žmonių, iš kurių net nežinai, ko tikėtis?… Marytė labai pasikeitė kai pakeitė „gyvenamąją vietą“ ir iš narvo buvo perkelta laisvai bėgioti į kambariuką su kitais šunimis – atitirpo akimirksniu.

Marytė draugiška, miela, švelni. Vis ieško progos prisiglausti, kiša savo snukutį po ranką švelniai reikalaudama dėmesio ir kontakto. Nereikli, neįkyri, jau pasitikinti savimi ir svarbiausia – žmogumi. Jai įdomu žingsniuoti šalia, ji įdėmiai žiūri į akys, „ryja“ kiekvieną žodį, judesį, visaip bando įtikti kad tik ilgiau pabūti šalia žmogaus, kad tik neprarasti vilties, kada nors iškeliauti kartu su ją pasirinkusiu žmogumi.

Kiekvienas gyvūnas turi savo istoriją, bet ne kiekviena istorija žinotina mums. Nežinome, kaip Marytė gyveno iki patekimo pas mus, bet norime išburti jai jaukius namus ir mylinčius šeimininkus, kurie jos akyse ras prieraišią, mylinčią ir ištikimą Draugę.

+370 674 45140 Živilė