Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto

Marsas

Rūšis Šuo
Vieta Vilnius
Lytis Patinas
Amžius 4-8 metai
Veislė Mišrūnas
Sterilizacija/kastracija Atlikta
Ūgio kategorija Mažas (iki 30cm ties ketera)
Kailio tipas Trumpaplaukis
Pagrindinė spalva Juoda

Susidomėjus ar kilus klausimų, kreipkitės į mus:

Marsas yra aklas seneliukas su jaunuolio širdimi ir energija. Jis ne iš tų šunų kuris reikalauja dėmesio lodamas ar kažką draskydamas, ne – Marsas santūrus, įdėmiai klausosi kas vyksta aplink, ir jau tik priėjus prie jo nuleidžia ausytes laukdamas paglostymo. Jo mažame tamsiame pasaulyje viskas turi savo tvarką, nors ir nematydamas puikiai orientuojasi aplinkoje. Tvarkingas guolis jo vizitinė kortelė, kantriai išlaukia pasivaikščiojimo. Kai atidarai voljeriuko dureles, šoka tau į glėbį. Marsas moka pasargauti, taip pat nori ir meiliai prisiglausti, tai puikus kompanionas mėgstantiems ramius pasivaiksčiojimus. Tačiau jis nelinkęs dalintis šeimininko su kitais šunimis.
Marsas yra visų savanorių numylėtinis. Labai gaila, kad tuo metu, kai Marsui ypač reikėjo pagalbos ir šeimininko meilės (juk aklam gatvėje atsidurti taip baisu), šalia to šeimininko nebebuvo. Na o mes labai norimi, kad prieglauda netaptų jo nuolatiniais namais, nes toks švelnus, jaukus, mylintis šuo turi turėti tikrus, kur nebereikės žmonių meile dalintis su kitais.
Jei esate pasiryžę suteikti progą būtent tam, kuriam to labiausiai reikia, atvykite su juo susipažinti į mūsų prieglaudėlę. Neįsivaizduojate, koks apima jausmas, kai nematantis Marsas išgirdęs jūsų balsą skubiai bėga tiesiai prie jūsų sveikintis, nes jus myli 🙂

 

 

Živilė +370 674 45140