Foto
Foto
Foto
Foto

Lelia rezervuota

Rūšis Šuo
Vieta Vilnius
Lytis Patelė
Amžius 1-3 metai
Veislė Mišrūnas
Sterilizacija/kastracija Atlikta
Ūgio kategorija Vidutinis (30-60cm ties ketera)
Kailio tipas Trumpaplaukis
Pagrindinė spalva Smėlinė

Susidomėjus ar kilus klausimų, kreipkitės į mus:

2017-07-11

————————————————————————————————————————————————————

Lelia

Ji atkeliavo pas mus su dviem vaikeliais iš Salininkų. Pradžioje turėjom nešioti ant rankų, pratinti bailiukę prie visko: antkaklio, pavadėlio, žmogaus prisilietimų…

Taip ir bėgo ilgos Lelytės dienelės prieglaudoje viena po kitos. Dabar Lelytė ramiai vaikšto į lauką, ypač jei šalia gera kompanija: storuliukė Smiltė ir stilingoji Gala. O prieglaudos kambariuke jos mėgstamiausia vieta šalia kamino ant lovytės . Ji matyt supranta, kad iš ten žymiai patogiau sekti kambariokų , su kuriais ji puikiai sutaria, gyvenimą.

Kalytė turi gerą apetitą, neišranki maistui, todėl gyvenant prieglaudoje ji gerokai pasitaisė . Jai reiktų ilgesnių pasivaikščiojimų , judėjimo, žaidimų, pilvo „ pakasiukų“ , jog ji dar pakankamai jauna trejų matų madmuazelė, vaidinanti madam .

Draugiška, miela, gero būdo Lelia dar šiek tiek drovi su svetimais žmonėmis , ir gyvenimas namuose ar bute jai būtų nauja patirtis, apie kurią svajojome mes. Labai tikime , kad ji pakankamai greitai adaptuotųsi, tereikia suprantančio ir kantraus žmogaus, susipažinusi arčiau su kurio ji tikrai gali taps pati geriausia Drauge.

Živilė 867445140 (nuo 11h iki 20h)